• 260
  saçma sapan yerden gelen duyuma konu olmuş futbolcu. benim herhangi bir yerden duyum alabilme durumum yok normal şartlarda ama burdaki duyuma da güveniyorum. bir daha da transfer konusunda en ugak bir bilgi veremem zaten.
  malatya en başta 3 milyon euro istemiş bizimkiler 1 milyon euro vermiş oyuncuyla anlaşılmış. kulüplerde orta yolu bulmuşlar tam fiyat ne bilmiyorum ama bizimkiler irfanın durumu netleştikten sonra alacaklarmış. irfan can kahveci alınırsa yuossuof alınmayacak. irfan transferi yatarsa alacaklarmış.
 • 262
  evet avrupa'dan, vasat takımlar tarafından takip edilen bir oyuncu. ama henüz kariyerinde 20 profesyonel maçı var. kariyerinde 20 maç oynamış bir oyuncuya, çok ekstrem özellikler göstermediği sürece, hemen teklif yapılmaz, biraz daha izlenir.

  önce bize 3 milyon euro çektiler. şu istiyor, bu istiyor diye. paramız olsaydı o zaman düşecektik de allah'tan paramız yoktu. sonra güya cadiz 2 milyon teklif yaptı. böyle bir teklif falan yok tabi. belki diagne'de olduğu gibi kağıt üstünde bir teklif getirmişlerdir. :) en son 1,5+1 oyuncuya size verelim oldu tabi. bizimkilerde atlamıştır 500 bin euro'dan fazla etmeyecek oyuncuya.

  malatya'da kendi çapında yapacak vurgununu anlaşılan. 45 bin euro'ya aldığı adamı 1,5 sezonda 20 maç oynatıp 33 katına satacaklar.

  biz daha çok borç, ffp muhabbeti yaparız. ama abdürrahim albayrak büyük galatasaraylı.
 • 263
  kariyerinde 20 maça çıkan ozan kabak 11 milyon eurolara gidiyorsa kendisi de 1.5 milyon euro edebilir. herkes keşfettikten sonra oyuncuyu yine 1.5 milyon euro'ya almamız bekleniyor sanırım.

  altta ndayishimiye, irfan ve taylan'ın istatistik kıyaslaması var.
  https://www.squawka.com/...QzTRpQEWmxdtf3bsCG3-

  uzun pas yüzdesi düşük görünüyor, oynadığı takımın da büyük bir etkisi var bunda. defansif aksiyonları gayet iyi, özellikle hava hakimiyeti çok yüksek* ki bu da orta sahamızın en büyük eksiklerinden bir tanesi. 2020-2021 sezonunda hiç de yabana atılacak bir performans göstermiyor. taylan'la iyi bir uyum yakalayabilirlerse taylan'ın sırtındaki tonla yükü omuzlayacak bir oyuncumuz daha olur. bu da taylan'ın hücum etkinliğini arttırır pek tabi. scout ekibimiz onay verdiyse ben takımımızda görmekten oldukça mutlu olurum.
 • 264
  fizikli oyuncu. bu özellik ham haliyle bir çok problemi çözüyor takımımız adına çünkü görece hızlı, hızlı top çevirebilen teknik kapasitesi yüksek bir takımız fakat ilk 11 oyuncularımız arasında sert oyuncular olsa da sahada rakiple boğuşabilecek fiziksel direncimizi arttırabilecek oyuncularımız yok transfer edilmesi halinde ucuz bir yedek olarak bu ihtiyaçlarımızı gerektiğinde karşılayacağını düşünüyorum.
 • 267
  e hani artık terimball vardı. e hani pas, topa sahip olma çok önemliydi. sırf biraz daha iyi pas verebiliyor diye donk bile luyindamadan öndeydi.

  bütün bunlar bu kadar önemliyse fiziğiyle ön plana çıkan bu arkadaşı neden almak istiyoruz o zaman?

  öyle bir pozisyon ki seri isteniyor ama olmazsa yusuf. yahu biri elma biri armut.

  zaten senede ihtiyaç duyulacak maç sayısı 3-4. onda da varsın etebo oynasın. o da mı olmadı bartuğ oynasın. bu kulübün boşa atacak parası yok.

  son olarak hani bir sürü teklif vardı. malatyanın beş kuruş parası yok ama bizi o kadar seviyorlar ki avrupadan o kadar teklife rağmen vermeyip bize veriyorlar.

  tam menejer ittirmesi gibi duruyor bu iş.