• 12629
  kaliteli bir futbolcu olmasına karşın son derece istikrarsızdı. maçtan maça istikrarsızlığı geçtim maç içerisinde bazı bölümlerde zidane gibi oynarken bazı bölümlerde mustafa sarp gibi oynuyordu. ayrıca hal ve hareketleri de sorunluydu ve galatasaray'a yakışmıyordu. taraftara küfür ettiği gün gönderilmeliydi. ama vasıfsız mustafa cengiz yönetimi takım şampiyonluk yarışında iken yanlış şekilde aniden gönderdi. dursun özbek yönetiminin bu adama 10 milyon euro bonservis ve 3.5 milyon euro maaş bağlaması da skandaldı.
 • 12630
  bir oyuncu avrupada başarılı olup ukraynaya gidiyorsa o oyuncu çöptür zaten. futbol oynamak isteyen adam avrupada kalır ama bizimkisi parayı seçmiş. fransada şampiyon olmuş takımın oyuncusunun gittiğin yer dinamo kiev, şaka valla. verildiği paraya bakıyorum, takımda sneijder varken ondan bile daha yüksek bonservis verilip alındığına mı yanayım, sneijder'in gidişine mi yanayım aldığın paraya mı yanayım. yanayım yanayım ateşlerde yanayım.

  iddia ediyorum bizden aldığının 3 te biri fiyatına imza atacaktır gideceği takıma elinde.
 • 12631
  iyidir kötüdür bu platformda zaten defalarca amaçsızca tartışılıp bir sonuca varılamadı. hiç o toplara girmeyeceğim, sadece şunu söylemek istiyorum ;

  istatistik olarak en verimli sezonunu geçirirken saçma sapan bir sebepten gönderilmeseydi de sezonun en ahmakça puanlarını kaybettiğimiz sivas, rize, ankaragücü, karagümrük, hatay maçlarında sahada olup es kaza yapacağı birkaç asist veya gol katkısı şuan bizi 3-4 puan öne atacaktı. bu kadar skandal bir sezonda son haftalara bu şekilde değil, güle oynaya girecektik.

  kendisinin gönderilmesinin bedeli muhtemelen şampiyonlar ligi oldu. havadan gelecek 30-35 milyon euro oldu.

  kendisinin özellikle bu sene deplasman katkısı muazzam seviyedeydi. başakşehir, erzurum, trabzon, sivas, fenerbahçe deplasmanlarında alınan galibiyetlerin hepsinde ya başrol yada yardımcı oyuncuydu.

  (bkz: süper lig 2020-2021 sezonu)
 • 12633
  kalsaydı en az 2-3 puan fazlamız vardı. bu da şampiyonluk demekti. iyidir kötüdür yeterlidir yetersizdir hepsi bambaşka konu. ligin bilmem kaçıncı haftasına kadar orta saha rotasyonunun önemli bir sac ayağını şampiyonluk yarışının tam ortasında gönderirsen sonuçlarına katlanırsın. bugün 2-3 puan fazlamız olsa bambaşka şeyler konuşuyorduk gerisi boş.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!