• 10227
  eğer amacınız futbol oynamaksa fernando gibi yapar galatasaray'dan aldığınız paranın daha azına sevilla'ya gidersiniz. yok amacınız sadece son bir kallavi sözleşme yapmaksa, belhanda gibi yapar imza parasını da almak için kulübü tehdit edersiniz.
  belhanda bugün kabul etse ona 5 m euro bonservis verecek bir çok fransız kulübü bulunur ama işte ne yazık ki kendisi fernando değil.
  he burada belhanda'nın kabahati var mı? yok...
  kabahat ona 10 milyon euro bonservis ödeyip, yıllık 3,5 milyon euro maaş veren... yaklaşık 10 milyon euro bonservis verildiğinde satmayan ve sattırmayandadır.
  kardeşim teklif geldiğinde satacaksın, bunu hala anlamadınız mı?
  satmayınca işte bomba böyle kucağınızda patlıyor. böyle devam, hiç bozmayın!!!
  he bide belhanda ısrarla alınsın diyenlere de selam olsun!!!

  edit:
  --- alıntı ---
  g.saray belhanda için 9 milyon euro istedi; araplar “tamam” dedi..
  iş belhanda’ya kaldı..
  al ittihad yıllık 4.5 verdi; 6’ya çıkarlarsa iş bitiyor..
  (bip spor)
  https://twitter.com/...546966258962432?s=20

  --- alıntı ---

  --- alıntı ---

  benden duymuş olmayın..
  ama g.saray sezon sonu için al ittihad ile şimdiden el sıkışmış..
  lig bitince belhanda 9 milyon euro bonservisle suudi arabistan’a gidecek..

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...343658589306880?s=20
 • 10228
  eger bu elemana on milyon avro teklif geldigi halde satmamislarsa o arkadaslar en hafif tabirle akilsizlarmis. baska seyler soylemek istemiyorum siz anlayin.
  yav bu adamin verecegi katkiyi, ne katki veriyorsa artik, baska oyunculardan da alirdik. velev ki alamadik ama yine de bunu satip, maasindan kurtulup, uzerine de on milyon almak inanilmaz bir rahatlik saglardi bize. kacan balik buyuk olmus. daha da kimse o kadar para vermez. bu elemanda bizi tehdit etmeye basladi zaten, korkarim bir sey kazanamayacagiz bu arkadastan.
 • 10229
  geçen yaz bu adam için gelen 5 milyon euro üstü teklifi kabul etmeyen bir kulübün ffp'den şikayet etme hakkı yoktur. yani adriana lima sana evlenme teklif etmiş sen onu reddediyorsun, ondan sonra gönül işlerinde çok şanssızım diye ağlıyorsun gibi bir olay bu. allah çarpar adamı.

  al şimdi belhanda'yı nüfusuna geçir, evinde besle. soranlara da ffp kuralları yüzünden iyi kadro kuramıyoruz dersin.
 • 10230
  bu futbolcu arkadaşımız yabancı futbolcu transferi nasıl yapılmamalı sorusunun adeta cevabıdır. bu kategoriye feghouli ve babel'i de ekleyebilirsiniz. yaşı 26 ve üzeri olmuş oyunculara 4 yıllık kontrat verilmez. verilir fakat maaş olarak 3 milyon €, hatta bonuslarla birlikte 4 milyon € maaş verilmez. oyuncu karakterinde sıkıntı varsa böyle zor durumlara düşürür kulübü. artık iş bilen yöneticiler görmek istiyorum takımımda. sadece kulübü ve geleceğini düşünen.