• 9011
  disiplinli futbolcu. taraftara ana avrat sövmüş olması bu gerçeği değiştiremez. zaten disiplinsiz olsa kadro dışı bırakılırdı.

  eşit: taraftarına ana avrat küfreden ve bu ilk vukuatı olmayan futbolcuyu bonservisi sende diye kadro dışı bırakamıyorsan disiplinden falan bahsedemezsin. iyi o zaman, bonservisi sende olan futbolcu her şeyi yapsın ama hiç ceza görmesin. var mı böyle bir şey yahu. kaldı ki, ne kadar kazandıracak belhanda gerçekten merak ediyorum. oynadığı top olsa bari... yazın satsaydın madem bu kadar niyetlisin.
 • 9013
  bonservisli oyuncu olduğu için sırtı sivazlanan futbolcu.

  kiralık olsaydi çoktan bileti kesilirdi.bir umut araplara satılır denilerek göz yumuluyor

  ayrıca disiplinli bir terim prensidir. nzonzi ve seri'nin kazan kaldirmasindaki yegâne neden kendisi olabilir. özellikle nzonzi çok iyi oynarken kesik yemiş , sahada dolanan belhanda'ya fazla ayrıcalık tanınmış idi.bence sorunumuzun ana kaynağı bu herif.
 • 9016
  kiralık oyuncu çat diye kadro dışı bırakılabilsin ama taraftara ana avrat söven "futbolcu" sırf bonservisi bizde olduğu ve " al - sat " belamız olduğu için pışpışlansın. ha diğer futbolcuların bu konu hakkında ne düşündüğü, ileride bu duruma bakarak hareketlerinin ne olacağı, takım içi dengeler falan hiç önemli değil. disiplin ne güzel bir şeymiş ya.
 • 9018
  herkes fatih terim ve bu baslik altinda kendisinin sozlesmeli futbolcumuz oldugu ve bu yuzden kadro disi birakilmayip, satilmak istendigini belirtiyor fakat benim esas merak ettigim konu, kendisi seyirciler yerine sayin fatih terim hocamiz ya da sayin mustafa cengiz baskanimiza ana baci avrat demeden sovseydi gelecegi ne olurdu ?
  ayni sekilde oynayabilir miydi ? is hukukuna gore belki patronlari bu insanlar da, onlarin da patronlari bu guzide seyirci degil mi ?

  ister seyirci ister taraftar ol, sen yoksan galatasaray var olamaz. baskan da gecer teknik direktor de oyuncu da. galatasarayi ayakta tutan bizim icimizdeki sevgidir.
 • 9019
  açık konuşalım mı? kendisinin kadro dışı bırakılmamasının nedeni galatasaray'ın ali menfaatleri değildir. yuhalandığı maçtan çıkarken taraftarın anasına bacısına küfretmek yerine fatih terim'in elini sıkmasaydı ne olurdu? kadro dışı kalır mıydı, kalmaz mıydı? elinizi vicdanınıza koyarak cevap verin

  işte durum buyken kendisinin kadro dışı kalmamasını "ama sözleşmeli futbolcumuz ne yapalım yani satmak için oynatmak lazım" ile açıklamak kadük oluyor.

  zaten orada sorun belhanda filan da değil. ortadaki tepki belhanda'yı inatla oynatan hocayaydı. hoca bunu bildiği için inatlaşıyor taraftarla. yoksa çoktan belhanda'yı kadro dışı bırakıp üstüne "büyük galatasaray taraftarına küfreden adamı burada tutmayız" gibi delikanlılığın kitabını yazan sözler sarf etmişti.
 • 9020
  çok basit. fatih terim kimseyi performansı nedeniyle kadro dışı bırakmaz, displisinsizliği nedeniyle bırakır.

  belhanda'nın taraftara küfretmesini disiplinsizlik olarak saymamasının bi nedeni var. o da taraftarın belhanda'ya haksızlık ettiğini düşünmesi, belhanda'nın da duygusal davranıp hatalı bir tepki vermesi. çünkü hoca performansından %100 memnun olmasa da belhanda'nın takımdaki fedakar oyunculardan biri olduğunu ve takımda çok fazla "fedakar" oyuncu olmamasının şu an takımın en büyük sorunlarından olduğunu düşünüyor.

  nzonzi'den sonraki yeterince "fedakar" olmayan oyuncu adayları; seri, feghouli, babel.