• 8796
  kendisine küfür etmememe rağmen " yakışıksız ifade" kullanmış olmam(!) nedeniyle 1 ay ceza yedim. bugün bitti nihayet ve kafesinde kapalı kalmış ama artık özgür bir aslan edasıyla tekrar dönüş yapıyorum.

  (bkz: 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçı)

  yukarıdaki başlıkta belhanda'ya edilen sayısız kelamdan benim sözlerimi hiç bir küfür içermediği halde cımbızla çeken ve bana tamı tamına "1" ay ceza veren belhanda aşığı sözlük moderatörüne * buradan saygılarımı iletiyorum.

  artık belhanda kadroya bile giremediğine göre; bol bol yaptığı top kayıplarını, asistin asistlerini, taraftara ettiği küfürleri, 1 m önüne atamadığı paslarını izlersin açıp ilgili mecralardan.

  aslında daha söylenecek çok şey var sözlük moderasyonuna da, neyse.

  maalesef hala takımımızın parasını yiyen, oyuncumsu.
 • 8798
  22 kasim 2019 tarihinde basaksehir'le karsilasacagimiz musabaka ile baslayip 11 aralik 2019 gunu sezonun en istenmeyen maci olan paris deplasmaniyla sona erecek 5 maclik seride en az 2-3 macta gorev alacak futbolcudur, terim bu sevdigi oyuncusunu idareli kullanip tribunun gazabindan da muhafaza etmek icin bilhassa deplasmanlarda degerlendirecektir. 19 gun icinde oynayacagimiz basaksehir-brugge-trabzon(d)-alanya-psg(d) serisinde bu dar rotasyonda belhanda'nin kullanilmasi bir zaruret olarak gorunuyor.