• 8434
  son maçta aklımda kalan bazı pozisyonları;

  - mert hakan'ın vurup, muslera'nın sola uzanarak çıkardığı şutun başladığı pozisyonda pası alamadı ve topu kaptırdık.
  - yine mert hakan'ın karşı karşıya kaldığı net pozisyonda orta sahada topu kaptıran kişi kendisiydi.
  - 17. dakika civarı nzonzi belhanda sorumluluk almayınca topu ileri taşıdı ve top birden geri dönünce orada kaldı. belhanda ilk defa geri geri gelip top aldı gitti orta sahada iki kişinin arasında kalan ömer bayram'a attı. ömer topu kaybetse, sivas 3'e 3 kalacaktı.
  - 25. dakika civarı sivas soldan geliyordu. belhanda çalım yedi ve öyle bekledi. şener ile ikiye bir kaldılar ve uğur bomboş ceza sahasına girdi. ömer orta sahadan gelip, araya girdi ve sakatlanarak pozisyonu engelledi. (ömer'in dizinin kanadığı pozisyon)

  30. dakikadan sonra biraz toparladı ama çok vasat oynadı. kendisinin çıkması değil de yunus'un oyuna girmesi takımı bozdu.

  (bkz: 18 ekim 2019 galatasaray sivasspor maçı)
 • 8437
  hem formsuz, hem sakat ama hala 11'de çıkabiliyor-ki ben formda olduğu zaman yararlı olduğunu düşünenlerdenim. örneğin dikkat ettiyseniz sakatlığından dolayı-belki haklı olarak- hava toplarına çıkmıyor. bu bile takıma çok şey kaybettirebilecekken, taylan, seri, ömer, hatta jimmy ve donk gibi alternatifleri varken hoca neden bu haldeyken ve formsuzken ısrarla oynatıyor anlam veremiyorum. yahu bari yedek soyundur ya da belirli süre oynat. hoca ya alın size belhanda demek istiyor(taraftarın oyuncuya tepki göstermesini mi istiyor bilmiyorum. bu kadar formsuz ve sakat iken muslera dahi olsa ve her maç oynasa taraftar homurdanır zira);ya da kendisinden hiçbir şekilde vazgeçemiyor. artık karar veremiyorum.