• 7867
  18 eylül 2019 club brugge galatasaray maçı‘na kendisi olmadan çıktık, topa sürekli hakim olduk brugge sadece kalemize 2 şut atabildi ki kendi liglerinde kaleye atılan isabetli şutta liderler.
  ileride nerdeyse hiç top kaybı yapmadık, deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık, seri pas dağıtımını ilk yirmi dakika sonrasında gayet iyi yaptı.
  fatih terim hala kendisini vaz geçilmez görüyor diye belhanda’yı eleştirenleri terörist ilan etmek, moderasyonu göreve davet etmek, fatih terim’i eleştirenler sözlükten uçurulsun diyen, ‘konsantrasyoncu’ yazardan sonra ikinci bir faşizmdir.
  çünkü kişinin kendi düşüncesini içgüdüsel olarak kriter sayması, o kritere uymayanlara fiilen ya da dolaylı olarak saldırması, hedef göstermesi, faşizm olarak görülen olgunun türevlerindendir.
  bırakın insanlar özgürce ne düşünüyorsa ne istiyorsa onu yazsın, onları tehdit etmek moderasyonu göreve çağırmak sizin haddiniz değil.
 • 7868
  en büyük olayı topu ileri taşıması ve özellikle hücum yaparken sürekli hareket halinde olması. ister topla dripling yapsın, isterse de o koşudan sonra pası vermiş olsun; adam sonrasında durmuyor. yani topu aktardıktan sonra sürekli sağa ve sola deplase oluyor ve bu da top tekrar kendisine atılmasa da rakip defansı bozup takım arkadaşlarına alan açılmasını sağlıyor. sözlükte en çok entry girdiğim oyuncu kendisi, belhandasporlu değilim galatasaraylıyım. ben de takımımız sürekli iyi oynasın ve kazansın isterim(belhandalı veya belhandasız). ancak bu adamın bu kadar gömülmesine de gönlüm el vermiyor. özellikle modern futbolun geldiği noktada hareket ve dinamizmin ne kadar ön plana çıktığını gördüğümüzde takımımızın açık ara en hareketli oyuncusunun(emre mor’u ilk 11 başlamadığı için saymıyorum) itin bir tarafına sokulması, ne yazık ki bazı taraftarlarımızın futboldan anlamadığını gösteriyor.
 • 7871
  gündem olmak için 00.00 bekleyip öyle entry gireni mi ararsın her gün gelip başlığına nefret kusanları mı ararsın hepsi var başlığının altında. oynasa dert koca 90 dk bir yer bulup eleştirirler, oynamasa ayrı dert garip garip argümanlar bulmak zorunda kalıyorlar.

  adam gibi eleştiri yapan kimseye şahsen ağzımı açmam ama hateri olmuş eleştirmek için eleştiren herkese karşı savunacağım bu adamı. başlarda çok hoşlanmadığım adamın fanboyu olacağım neredeyse gereksiz eleştirileri gördükçe.

  düngece yoktu takım olarak gayet iyi oynadık diyen birisi ya futboldan anlamıyordur yada belhanda hateridir.

  takımda alternatifi olmayan 10 numara oyuncumuz.
 • 7872
  fatih terim sakatlanan veya eksik olan oyuncu için hep galatasaray büyük takım eksiğini kapatır minvalinde konuşurken belhanda için ise anahtar kelimesini kullanıp ona verilen görevi kendisi gibi oynayabilecek pek de bir oyuncunun olmadığından bahsetti. böyle bir oyuncu işte belhanda.
  hoca kendi oyuncusu için kötü mü diyecek diyenlere ithafen.
 • 7873
  avrupa kupalarında gol asist yapmadığı için eleştirilen futbolcu. geçen sezon cl maçlarında toplam 6 maçta 5 gol atılmış ve bu gollerin tamamı 2 maçta atılmış. madem bir yerden gömeceksiniz saç stilinden ne biliyim krampon renginden felan yerin dibine sokun. renkler zevkler deriz en azından ama böyle futbol yorumlama işinde vasatı aşamayanlar çok bariz belli olmakta.