• 7527
  satılması durumunda iki ihtimal var: ilki bir forvet daha alır 4-4-2'ye dönmemiz. ama seri-n'zonzi orta sahası yaratıcılıktan uzak bir orta saha olur ve babel çizgi oyuncusu değil de kanat-forvet olduğu için babel'den tam olarak verim alamayiz.

  ikinci ihtimalde ise 4-2-3-1 ile devam eder belhanda'nin yerine de feghouli'yi adapte ederiz. ama bu sefer de sağ kanatta sıkıntı yaşamamız muhtemel çünkü ne jimmy durmaz ne de emre mor ilk 11 oyuncusu olabilecek kalitede değiller.

  13-14 milyona elden çıkarılması çok iyi olurdu ama keşke iki-üç hafta önce falan olsaydı. şu an oyun sistemini değiştirmek ve alternatif oyuncu bakmak için çok uygunsuz bir zaman.
 • 7528
  kendisi hakkında olumlu düşüncelerim yok. iyi organize olmuş bir takımda çok iş yapar fakat oyununu oturtamamış takımlarda sırıtır. 4-2-3-1 oynayacaksak şayet mevcut kadroda kendisinin yaptığı işi yapabilecek bir oyuncumuz yok. eğer diziliş değiştireceksek fazlalık olur. 4-4-2 fantezi gibi duruyor. büyük liglerde bu dizilişle oyunu domine eden bir takım yok. varsa cahilliğime verip beni bilgilendirin. benim düşüncem 4-3-3 dizilişiyle sahaya çıkmak. kimi futbol düşünürüne göre defansif anlayışı öne çıkaran bir diziliş kimişine göre tam tarsi. bence 4-3-3- te belhanda'ya ihtiyaç yok. her türlü eleştiriye açığım. fikrime katılmayan arkadaşları beyin fırtınasına davet ediyorum.
 • 7529
  18-19 sezonunun ikinci yarısında oynadığı futbolla geçer not almış isim. buna rağmen temmuz ayında gönderir, yerine transfer yaparsın, transferin gerçekleşme şartlarına göre de fikir beyan ederiz. gün 25 ağustos, biz belhanda'nın gitme ihtimalinden bahsediyoruz. allah aşkına camianın tamamına sirayet etmiş bir ciddiyetsizlik var. konuştuğumuz şeylere bak.
 • 7531
  yerine hemen ertesi gün banega transfer edilecekse satılmasında sorun olmayan oyuncumuz.
  banega, belhanda'dan daha iyidir, sınıf atlatır diye demiyorum bunu. sevilla, orta sahaya takviyeler yaptı banega'ya çok ihtiyaçları yok ama sanırım 3-5 milyon euro civarı bonservis isterler yine de.
  belhanda 10 veya üzeri bir rakama satılırsa hem eksi bakiyemiz kapanır, hem banega'yı alırız, hem de elimizde başka transferler için bakiye kalır.
  bu senaryoda satılması gayet mantıklı ama yok yerine son 5 günde adam arayacaklarsa aman yok kalsın. o filmi biz gomis ile izledik, sonu güzel bitmiyor.
 • 7532
  sakatlığı sebebiyle (bkz: 25 ağustos 2019 galatasaray - konyaspor) müsabakasında oynaması beklenmeyen futbolcumuz.

  son bir kaç gündür haber sitelerinde yayınlandığı itibariyle adı yabancı kulüplerle anılıyor.

  diagne son olarak saçını sarı kırmızı ya boyatmış. takımdan bir hafta içinde ayrılacak adam bu hareketi yapmaz bana göre.

  belhanda ise çok fedakar ve fizik olarak güçlü bir oyuncudur. bir çok müsabakada yarı sakat vs de yeri geldiğinde oynamıştır. dolayısıyla bu şekilde diğerlerine nazaran görece ufak sakatlıkta oynamaması bana göre transfer haberlerini doğruluyor. falcao da olduğu gibi belhanda da kendini riske etmeyip transfer görüşmelerinin sonuçlanmasını bekliyor. umarım önümüzdeki bir hafta takımımız adına hayırlı olur.

  son olarak ilgilendiği iddia edilen takım al nassr bahsedilen teklif 11-13 milyon arası imiş. teknik direktörleride oldukça istekli imiş.
 • 7533
  eğer transfer döneminin son haftası satılacaksa takımın omurgasını bozmuş oluruz ve ciddi güç kaybederiz. yerine kimi alacak yönetim? diyelim ki yerini doldurduk, peki hemen uyum sağlayabilecek mi gelen oyuncu? kendisini haziran-temmuz ayında iyi paraya satsak anlarım ama lig başlamış zaten zamanımız da kalmamışken gitmesi büyük hata olur. inşallah bu transfer söylentileri dedikodudan ibarettir.
 • 7536
  satılacağını düşünmüyorum şu an için. çünkü eğer satılırsa aldığımız bonservisi transfer dönemi bitmeden kullanmamız gerekiyor. gazetecilerin dediğine göre ocak'taki transfer dönemine geçmiyor aldığımız bonservis fazlası.

  eğer satılıyorsa da yerine alacağımız veya bu parayı kullanacağımız futbolcular bellidir diye düşünüyorum. yoksa hoca kesinlikle bırakmaz.
 • 7537
  evet konuşulan rakamlar çok iyi, takımda ki çoğu topçumuz böyle bantlarda satılabilir belki. ama doğru zaman şimdi mi?

  orta sahada 2 tane yeni adam, tamam çok potansiyelliler ama yeniler zamana ihtiyaç var. orta saha takımın bel kemiği ve en çok güvendiğimiz bölge, bizi bir yere götürecekse bu orta saha götürecek. böyle hamleler yapılacaksa, planlanacaksa 1 ay önce yapılmalıydı. bugün yerine kimi getirirsek getirelim bu hamlenin altından kalkmayı başarmamız sadece şans olacaktır. bize bağlı olmayacaktır, rakiplerin hataları sayesinde belli bir yerde olabilirsek oluruz.

  yada devre arasında yapalım. en azından seri - nzonzi birbirine alışır, belli oyunları sabitler ve üstüne yeni bir isim koyarız. belhanda'nın yollanması bugün için çok ama çok riskli bir hamle olacaktır.