• 3013
  bu sezon şu ana kadarki oyunuyla kendisiyle aynı pozisyonda oynuyor gözüyle baktığımız altın portakalımızı özleten oyuncu, ancak kendisinin olmadığı maçlarda kilidi açmakta ne kadar zorlandığımızı da hesaba katmamız gerekir.

  sene sonuna kadar moral-motivasyonu yüksekte tutulup, sene sonu mümkünse zarar etmeden göndermeye çalışmanın yararlı olacağını düşünüyorum. muhtemelen fatih hoca da 4-4-2 oynatabilmek adına alternatifler aramaya şimdiden başlamıştır. hayırlısı olsun.
 • 3015
  gamsız olduğu, laubali olduğu yönündeki eleştirilere katılmadığım, tam aksine çok özverili, çok çabalayan bir futbolcu olduğunu düşündüğüm 10 numaramız.

  kendisini sevmek veya sevmemek, beğenmek veya beğenmemek arasında ince bir çizgideyim. böyle ince bir çizgi de sadece belhanda'nın performansı ile oluşur zaten. bir bakıyorsun baskı kurmuşken, rakip otobüsü çekmişken muhteşem salıyor savunma arkasına, top süzüle süzüle feghouli'ye geliyor vb. bir bakıyorsun dünyanın en ama en basit pasını veremiyor, heyecanlı bir atakta hop kayıyor düşüyor vb. isteyip de yapamadığı şeyler yüzünden sezon başından beri 7-8 adet cismi duvarlara fırlattım. artık kendisi yüzünden kırılmayacak ve değersiz şeyler tutuyorum elimde ve onu atıyorum. kendisine hem güveniyorum hem de hiç güvenmiyorum.

  seni hem seviyorum hem de senden nefret ediyorum.
 • 3016
  kendisini bugüne kadar savunanlardandım. ancak konya maçında topu kaptırdıktan sonra fatih terim buna kızarken yaptığı bir el hareketi var hadi be sende der gibi çok kızdırdı beni. eminim fatih terim'i benden daha çok kızdırmıştır fakat elimizde o mevkide oynayabilecek en yetenekli topçu kendisi maalesef. sezon sonuna kadar takım da oynamalı ve sezon sonu aldığımız fiyata bir şekilde elimizden çıkarmalıyız. belki belhanda kadar yetenekli bir futbolcu transfer edemeyiz takımımıza ama mental açıdan daha kuvvetli bir topçu bizim işimizi daha çok görecektir. neden mi mental açıdan daha iyi bir topçu istiyorum. konya maçında belhanda'nın kaçırdığı gol pozisyonu kendisini bıraksa penaltı ve kırmızı kart. maç o anda 1-1 ve 2-1 olacak. rakip takım 10 kişi kalacak. bunları belhanda benden çok daha iyi biliyor ama neden düşmeyip devam ediyor peki? çok basit çünkü belhanda'nın aklına fener maçında 2. sarıdan atıldığı pozisyon geliyor. atılması yanlış olabilir haksızlığa uğramış olabilirsin tamam ama üstünden neredeyse 4-5 ay geçmiş unut artık o anı. önüne bak geçmişe takılıp kalma ama maalesef bu belhanda'nın huyu. bu sebeple bize belki daha az yetenekli ama mental açıdan çok daha kuvvetli bir futbolcu gerek.
 • 3017
  fatih terim'in 11 mart 2018 galatasaray konyaspor maçında çileden çıkmasını sağladığı için teessüflerimi yolladığım oyuncu. ulan 2-1'ken yaptığın iş miydi o.

  çok ikilemde kaldım bu adamla ilgili, tıpkı birçok taraftarımız gibi. sene sonu nihai neticeye varacağız, ancak gidişat pek olumlu olacak gibi durmuyor. hele ki çok daha potansiyelli ve genç bir oyuncuyu anlaşma noktasına getirirsek gözünün yaşına bakmaksızın üçe beşe bakmadan satılacağını düşünüyorum.