• 53
  sosyal medyada zeki uzundurukan‘in sezon sonuna kadar anlaştığımızı söylediği iddia edilen genç potansiyelli stoper. şu meşhur 6 ay nerden çıkıyor bilmiyorum sürekli, ancak mayıs ortasına aşağı yukarı* 3.5 ay var. sonra isterse sözleşmesi ağustos sonuna kadar olsun bir futbolcunun, ne önemi var ki maç yok zaten. 3.5 ay, ne verebileceğinden çok da emin olmadığınız bir oyuncuyu kadroya katınca da ne kadar fayda sağlar emin olamaz kimse sanırım.

  kendisini alalım istiyorum lakin seneye de bizimle olursa bir mantığı olabilirdi işin. türk olması artı özellik, ahmet’i de izlemeyeceksek sezon sonuna kadar idare edelim bakalım.
 • 54
  --- alıntı ---

  galatasaray, mert çetin'i sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı. lautaro gianetti ile de görüşmeler sürüyor. (zeki uzundurukan)

  --- alıntı ---

  umarım haber doğrudur. yabancı oyuncu sayısı bakımından önemli bir hamle olacaktır. kimin kadro dışı kalacağı düşünmek yerine enerjimizi daha doğru işlere yöneltiriz.

  merih demiral' ın sakatlığı sonrası euro 2020' de sahada olmak için kendisi için artı bir motivasyon sağlayacaktır.
 • 55
  savaş çorlu tarafından transfer edildiği hakkında twit atılan oyuncu.

  --- alıntı ---

  mert çetin hayırlı olsun.
  savunmanın göbeğinde marcao'nun partneri belli oldu..
  mert milli takım 2020 şampiyonasında yer alabilmek için performansını arttıcaktır. savunma iki m-m ye emanet. tüm deyaylar ve gelişi bugünkü özel haberimde fotomaç da. mert'in uğurlu rakamı 4 de boşta

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...438098136707072?s=21
 • 56
  eğer transferi gerçekleşirse donk yine joker moduna girecektir. stoperi türk olarak halledersek de takımda 1 fazla yabancı oyuncu kalacağını düşünüyorum ki bu ismin de mariano olması çok olası.

  ılgaz çınar'ın dediği gibi son dk. belhanda satılmazsa, linnes gönderilip yerine orta saha alınırsa da şaşırmam.

  hatta bir forvet veya diagne'nin geri dönmesi gibi birçok farklı iş son dk.da gerçekleşebilir.

  gerçi mert gelince donk da orta saha alternetifi olarak görülürse mariano da linnes de kalabilir.

  o değil de bu adamı çocukken çıplak gözle defalarca izledim ankara'da, eşimin amcasının elinde büyüdü desem yeridir. galatasaray'a gelirse acayip bir durum olacak.
 • 58
  lautaro daniel gianetti ile birlikte aynı gün farklı kaynaklardan transferinin bittiği söylenen oyuncu. iki taraftan biri yanılıyor ama hangisi bakalım göreceğiz. gianetti daha bir kapalı kutu ve bir de yabancı kontenjanı problemi var. bununla birlikte yaptığımız söylenen teklifin satın alma opsiyonu içerip içermediği henüz belli değil. fakat mert çetin daha çok tanıdığımız, özelliklerini bildiğimiz ve bizi ekstra bir yabancı futbolcunun sözleşmesini feshetmek zorunda bırakmayacak önemli bir oyuncu.

  bahsettiğim iki oyuncu da takıma katkı verebilecek isimler. hangisi olur ya da olur mu bilinmez tabii. umarım hangisinin şartları bize daha uygun, bize daha çok katkı sağlayabilecekse o takıma katılır.