resim
Yıldırım Demirören
Görev:Başkan
Takım:-
Yaş:58
Uyruk:Türkiye
 • 2262
  kendisinin ve babasının yaptığı tüm pis işler eski bir mafya lideri tarafından ifşa edilen eski tff başkanı.

  işin ucu demirören'in aşk hayatına kadar uzanmış vaziyette. devlet eliyle aldığı tüm ihaleler, şans oyunlari düzenbazlik iddiaları ilgili kişi tarafından önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkarılacakmış. ha bir de çok eski tarihlerde, açlıktan nefesleri kokarken babasının milangaza nasıl avantadan konduğunu anlatıyor.

  okumayanlar için gece gece kahve eşliğinde güzel gider;

  https://eksisozluk.com/...oren-ifsasi--7327455
 • 2263
  ne aziz yıldırım ne nihat özdemir ne ali koç ne rıdvan dilmen ne hasan kartal yani spor dünyasında aklınıza gelebilecek bütün antipatik isimleri düşünün bu adam kadar antipatik, sevimsiz, para için her türlü şekli alabilecek birisi daha zor çıkar.

  muhtemelen 2002 öncesi pek muhafazakar değil iken birdenbire muhafazakar kanada geçen, babası yüzlerce milyon doları var iken kendisinden 15 yaş küçük kişi karşısında telefonda ağlayan, kızını umalım ki isteyerek evlenmiştir yandaş ve oldukça muhafazakar bir ailenin oğlu ile evlendiren her şeyi ama her şeyi para para para olan birisi.

  50 yaşından sonra yalakalık olsun diye bir ara hiç utanmadan badem bıyık bıraktı daha ne olsun.
 • 2267
  demirören ailesinin d-smart, kanal d ve aydın doğan'a ait olan herşeyi nasıl aldığı da herkesin malumu. ne mal olduğunu zaten biliyorduk da biraz magazin sosuna bandırınca acayip noktalara gitti olay.
  tabi benim kendisiyle ilk tanışmam 30 ekim 2003 tarihli 0-0 biten beşiktaş galatasaray maç sonunda yaşanan koridor kavgalarıdır. o zamanki kaptanımız bülent korkmaz soyunma odası koridorlarında kendisiyle sert bir münakaşa yaşamış ve kendisinin ramazan ayında alkollü olduğunu iddia etmişti. tabi bizi bu kısmı pek ilgilendirmez, herkes özgürdür ama yamuk bir kişilik olduğu ta o zamanlardan belliydi.
  ayrıca beşiktaş başkanı iken iş ortağı ve gaziantepspor başkanı ibrahim kızıl'a şaibeli bir şekilde değerinden çok fazla (15 milyon euro) paralar vererek aldığı meşhur tabata ve ismail köybaşı usulsüz transferleri de çok çabuk unuttuk.
  ayrıca şike sürecinde aydınlar'ın fenerbahçe baskısına dayanamayıp istifa ettirilmesiyle biraz da mecburen bomba kucağına bırakılmak suretiyle tff'ye nasıl post-president olduğu hafızalarımızda çok taze. 1959 öncesi şampiyonluk hülyaları için fenerbahçe'ye şimdi kızıyoruz ama mensubu ve mahbubu olduğu camia olan beşiktaş'ına uydurma 2 şampiyonluk vererek 3.yıldızı formasına eklettiğini de bu gözlerle gördük.
  vergisini veren, sade bir vatandaş olarak naçizane ben bile hakkında bunları biliyorduysam allah kendisini sedat peker'in gazabından korus.... ya da korumasın.
 • 2268
  kuzey afrika'da uyuşturucu lojistik merkezi haline gelen limandan tut binbir türlü farklı suça karışmışlardır.
  anadolu'da bir anda zenginleşip şirketleşen ve holding sahibi olan aileler gibi gayrimüslüm parasına ve emeğine çökmüşlerdir.
  zaten dikkatli araştırmacılar şirketlerin aidiyet değiştirdikten sonra eskisi gibi parıldamadığını görecektir.

  arşimidis olayını twitter'da sağda solda defalarca alıntıladım fakat etkisi olması için sedat peker tarzı kişiler tarafından iletilmesi gerekiyor.

  bu 20 yıllık süreçte aşırı zenginleşenler ve yoktan varolan milyarderlerin kökü o kadar kirli ki sözlerle ifade edilemez.

  hepimizin çalışırken fakirleşmesinin sebebi başta bu sülale olmak üzere emeğimizi çalanlardır...
App Store'dan indirin Google Play'den alın