• 37
  mevcut kurallar nedeniyle maalesef en az 3 tanesi sahada olmak zorunda olan oyuncu tipi hem de hak etse de etmese de olmak zorunda. burası bambaşka mecraların konusu ve olmaması için yönetimler tarafından baskı yapılması gereken bir konu.
  fakat kurallar bu iken de kaliteli yerli futbolcu hem de alternatifli şekilde almak zorundasın.
  galatasaray taraftarının artık neden her yerli transferinde isyan etmemesi gerektiğini artık anladığını düşünüyorum.
  sen her transfere laf edersen işte bugünkü gibi kerem ve yunus'a sallarsın ama alternatif bulamazsın. kerem gibi hak etmedigi halde forma giyen adama katlanmak zorundasın. demek ki neymiş ya kural kalkacak ya da biz her yerli transferinde ortalığı ayağa kaldırmayacağız.
  ayrıca yerli oyuncu oynatma zorunluluğundan sonra türk futbolunun düşüşe geçtiği gerçeğini de sadece kerem özelinde bile gösterebilirsiniz. rekabet varken performansı sürekli yükselen ve yurt dışına daha fazla transfer yapmaya başlayan türk futbolcuları bu kuraldan sonra yavaş yavaş yeniden patır patır dökülmeye başlamıştır. bunu birilerinin görmesi lazım artık.
 • 38
  maalesef hatayı kendimiz yapıyoruz, geçen sene 2 orta saha ve 1. kanat yerli planlamasıyla sezona girdik. bu sene 2 kanat ve 1 stoper. geçen sene orta saha kötürüm noktamızdı. bu sene de kanatlar sıkıntılı. kerem ve yunus bireysel olarak düşünüldüğünde 2’si de iyi oyuncular lakin 2’si birlikte oynayıp sizi şampiyonluğa taşıyacak kanat ikilisi değiller maalesef.
App Store'dan indirin Google Play'den alın