• 142
    11 tane galatasaray kompleksine sahip fenerbahçeli futbolcuya sarı-kırmızı bir formayı nasıl giydirirsiniz sorusunun cevabı özelliğini taşıyan futbol takımı. oynadığımız son maçlarda gözlemlediğim kadarıyla hemen hemen her oyuncuları futbolcularımıza karşı çok gereksizce agresif ve sportmenlik dışı davranışlar sergilemekteler. özellikle bugünkü 25 nisan 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçında bu durumu iyice abartmaya başladıklarından ötürü evde bağıra bağıra küfretmeme neden oluyorlar.

    inşallah yaklaşık 45 dakika sonra 2018-2019 ziraat türkiye kupasından elenecek ve umarım birkaç yıl içerisinde ptt 1. lige doğru yol alacaklardır.
  • 143
    ortam çocuklarından oluşturulmuş bir takım. şehirlerinde sevilen bir takım olmamıza rağmen nasıl bir motivasyonla sahaya çıkartılıyorlarsa bize karşı, bu sene oynadığımız tüm maçlar aşırı gergin geçti bunlarla.

    fener'in beslemeleri bile bu kadar bilenmiyor bize karşı. teknik direktörleriyle mi ilgili, yoksa beşiktaş'la arası iyi olan başkanlarıyla mı bilemedim.