• 552
  aslında çoğu zaman haklı ve mantıklı olan "dünyada tek" ile başlayan entryler. o kadar sık görmeye başladım ki artık sinir bozucu oluyor. bir süredir ofsayta gidiyor insanın eli bunları görünce. çünkü yayılıyorlar. durduramıyoruz.

  örnek vermek gerekirse teknik heyet 3 oyuncu ismi vermiştir. birinci sırada yer alan oyuncu için daha çok uğraşılır. maddi durumlar iyi olmadığı için her şart kovalanır. basına sızar. uzun sürer. her gün manşet atılır. bir süre geçtikten sonra hemen başlanır. dünyada tek bu kaldığı için, tek forvet kendisi olduğu için, dünyada tek defans oyuncusu olduğu için vs. diye.
 • 554
  -futbolu, transfer yapmayı fm oynamak kadar kolay zanneden, takımdaki herkesi çöp ilan eden, şu gitsin, bu kadro dışı bırakılsın diye kahve ağzıyla yorum yapan, sadece bir tweet veya gazete haberi üzerinden daha doğruluğunu bilip bilmeden ortalığı velveleye veren entry'ler
  -selçuk inan başlığındaki içinde pasta esprisi barındıran tüm entry'ler..gerçekten baydı artık
  -herhangi bir galatasaray maçı esnasında sahadaki oyuncularımızdan birinin ıslıklanmasını destekleyen her entry
  -sneijder, melo, podolski'nin geri dönmesini savunan futbol romantiği entry'ler
  -adebayor, falcao, wagner love, negredo, ribery, ibrahimoviç vb. 35'ine yaklaşmış veya 35+ isimleri takımda görmek isteyen entry'ler
 • 555
  saçma sapan üfürme transfer haber paylaşımları benim kırmızı çizgim. elçiye zeval olmaz demem direk basarım. doğru olmadığı yüz metreden belli üfürme haberleri buraya getirmenin hiç bir anlamı yok.

  twitter'da okuduğu abuk subuk kaynaksız şeyler için galeyana gelip ona buna saydıranları da direk eksiliyorum. bunlar fikir değil çünkü. daha fol yok yumurta yokken sallamanın da bir dozu olmalı.

  sürekli aynı başlıklarda papağan gibi her gün aynı şeylere saydıranları direk eksiliyorum. buraya sizin kişisel kinlerinizi, saplantılarınızı okumaya gelmiyorum ben. aklı başında tartışmaları okumak istiyorum.

  sadece linkten ibaret entryleri genelde eksiliyorum. buraya girip link paylaşacak kadar zamanın varsa bir cümle olsun açıklama yazıver bir zahmet.
 • 558
  muhtemelen bu entry de ofsaytlanacak ama futbolcularımıza, özellikle de belhanda'ya çöp diyen yazarları direkt ofsaytlıyorum. ben burada bir yazarın nick altına çöp yazar yazsam muhtemelen entrym silinir. insanlar şampiyonlukta payı olan futbolcularımıza rahat rahat çöp diyebiliyor. evet beyler o entrylerinize ofsayt veren kişi benim. tabii ki eleştirenlere bir şey demem orası ayrı beğenip beğenmemek bir görüş nihayetinde.
 • 560
  youtube videosu ile oyuncu beğenip sonra bu neden transfer edilmiyor diye yönetime scout ekibine falan giydirenleri ofsaytlamaya karar verdim.

  nwakaeme bizim maçta şov yaptığında bi yorumcu scout arkadaşıma sordum böyle bir oyuncu vardı da neden kulübe önermedin diye. o da bana nwakaeme bunu 10 maçta 1 kere yapar kalan 9 maçta vasatın altındadır, o 1 maçın galatasaray maçına denk gelmesi büyük bir reklam oldu falan dedi demişti.

  burada herkes derleme 5 dklık videodan topçu profesörü kesildi.
 • 564
  yillik of sayim bir elin 5 parmagini geçmez. ayni $ekilde 10 verdigimde, 10u geçmez muhtemelen. hataya çok taviz veren bir yapim var. insaniz sonuçta. genelde, arkada$im, yazdiklarini tekrar gözden geçir istersen derim. tepki bu olur. çok ho$ma giderse de basarim 10, mesaj atar, bastim 10u tebrikler, derim.

  e biraz ya$ananlarin verdigi olgunlukla da alakali bir $ey. 1,2 kirmizi çizgim vardir. onlari a$ildiginda hulk'a dönü$ürüm. oda burada nerede ise mümkün degil.

  söz verip, sözünden döneni ve yalan söyleyeni ya karinca gibi ezerim, ya da siler geçerim.

  onun haricinde herkes fikrini söylesin garda$im. on, of, çok takilmayin bunlara. saygili olalim, yeter.