• 245
    yangıncı taraftarın yeni yangın yeri ortasaha olmuştur. an itibariyle durum, bu mevkinin hepsi satılmalı ve yeniden kurulmalıdır. galatasaray'ın her maçını kazanmasının zorunlu olduğu, rakiplerin elinin armut topladığı gerçeğini bilmeyen bizim gibiler, takıma yeni katılan elemanların belli bir uyum sürecine ihtiyaç duyacağı, her maçı kazanamayacağımız gibi mesnetsiz iddialarda bulunacağız.

    durum kötüye giderse arkadaşlar haklı çıkmış olacak, düzelirse arkadaşlar uyardığı için tedbir alınmış ve başarı gelmiş olacak. çünkü onlar bu işi iyi biliyor. galatasaray profesyonelleri bunlar kadar anlamaz bu işlerden. bunlar yangın çıkarmasa ne tür bir ilerleme olabilir.

    forveti ve defansı yeniden kurulan takımın hemen uyum sağlayamaması orta sahanın suçudur. o da sıfırdan yeniden kurulmalıdır. vizyon bunu gerektirir. belhanda'yı satsan sattırmazlar. ahtapota laf söylemezler. tarık diye sağ bek varmış, eskişehir'de ne yapın edin alın derler. aman fener almasın diye uyarırlar. serdar'ı tolga'yı bırakmayın, gerekirse on milyon zarar yazın. aman fener almasın. azıcık vizyonumuz olsun isterler. hiç bir negatiflikten sorumlulukları yoktur. hep haklı olmak da zor kardeşim. bayağı zor.