• 3
    sürekli olarak fatih terim'i eleştirdim ama galatasaray'ın efsanesi demekten de geri durmadım. yeri geldi övdüm, yeri geldi sert bir şekilde eleştirdim. aynı şekilde mustafa cengiz yönetimini övdüm ama asla sert eleştirmemiştim(abdurrahim albayrak ve yusuf günay hariç)

    ama artık yeter! transfer yok, açıklama yok, kulübü savunmak yok, olumlu hiçbir şeyleri yok. kendilerini kurtarmak için sözde bazı gazetecilere talimatla haber yaptırmaktan tutun; ultraslan'a kadar her şeyi yapıyorlar ama söz konusu galatasaray olunca kılını kıpırdatmayan bir yönetimle karşı karşıyayız. çünkü galatasaray'dan çok daha önemli şeyleri var, mesela yatlarda tavla oynamak veya kameralar karşısına geçip şov yapmak...

    fatih terim'in geçmişte de, şimdi de hataları oldu, olmaya da devam edecek ama o herkesten farklıdır. nedir o farkı? kendisi efsanedir. galatasaray'da hem oyuncu hem de teknik direktörken 20'den fazla kupa kazanmış; türkiye'ye avrupa kupasını ilk kez getirmiş ve nice başarılar sağlamış bir kişi galatasaray efsanesidir, diğerleri ise efsanenin yanında anca kestane olur.

    şu da var; fatih terim galatasaray'a söz verdi ama sözleşme şartları içinde söz vermedi. benim dünyadan büyük hayallerim var diyerek söz verdi. evet yalnız bırakılıyor, evet istedikleri yapılmıyor ama farz edelim ki bıraktıktan sonra yine milli takımın başına geçmek gibi bir davranışta bulunursa kendisini affetmem.

    son olarak; asla yalnız değilsin imparator!
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!