• 2825
  transfer isteyen ve kadro kuran dostlarımıza jumpscare gibi atlayan kısıtlama.
  oraya x gelsin, buraya y gelsin, şurası z olsun derken ikisi sahaya sınır yüzünden çıkamıyor ya da onların oynaması için kaleci, sol bek, forvet her yer türk olmaz zorunda kalıyor.
  bugün taylan ve berkan'ı kesip yerlerine yabancı koymak demek aynı şekilde yabancılardan 1 ya da iki kişi kesmek gerek.
  şimdiden ömer bayram sol beke alışsa iyi olur...
 • 2826
  galatasaray'ın 2000'li yıllardaki duruma düşmemek için kaliteli veya parlayan yerlileri alması gerekiyor bu kural yüzünden. serbestiyet olsa bile mevcut döviz kurundan dolayı yerlileri kapmamız gerekiyordu zaten.
  eren elmalı ve bünyamin balcı alınmalıdır. yedekleri süleyman luş ve berkan mahmut keskin yapılabilir. boey ideal bir teklif gelirse satılabilir.
  öte yandan olası bir okay yokuşlu transferi hiç de fena olmayacaktır. seneye yunus, emre ve okan dönecek. kaleyi de yerli yapmayı başarırsak ne alâ. muslera artık sık sık sakatlanacak çünkü. kerem zaten var.
  şu ortamda nedense halil bana elzem gelmiyor. bu bekleri kapabilirsek profesyonellerle çalışıp geliştirebilecek miyiz ayrı bir konu. nedense torrent'in ekibine bu konuda güveniyorum.
 • 2827
  kaleci ve defans hattından iki tanesi mutlaka türk oyuncu olmalıdır. bununda nedeni; paramızın yettiği veya alabileceğimiz iyi türk orta saha oyuncusu yoktur. ayrıca forvet hakkınıda büyük ihtimalle yabancıdan yana kullanılacak. şahsi inancım defansif pozisyon olarak türkler, ofansif olaraksa yabancıdan yanayım. yabancı oyuncuların daha atletik olmaları ve becerileri daha üst düzey gibi duruyor.