• 2692
    türk futbolunu şahlandıracaktır. öyle bir şahlandıracak ki yabancı sayısı 6’ya düştüğünde modern altyapı tesisleri kendiliğinden kurulmaya başlayacak, u-19 gelişim takımlarımız sıcak havada play-off oynamayacak, her oyuncunun özel antrenörü ve beslenme uzmanı özel olacak, türkiyede teknik direktör lisansı almak kolaylaşıcak ve 20 teknik direktörlük hegomanyadan kurtulacağız. böylece yeni hocalar yetiştireceğiz bu yetiştirdiğimiz hocalar türk futbolcuları öyle bir geliştirecek kii şahlanacağız... ha bi de unutmadan söyleyeyim dünya kupası ve euro turnuvalarında artık 1 gollük grup sonuncusu ve turnuvanın en kötüsü olmayacağız çünkü 2 gol atıp en kötüsü olacağız.

    sinirlerimi hoplatan mantık çerçevesine sığmayan kuraldır.
  • 2694
    yabancı sınırı , gördüğüm kadarıyla, şuan büyük takım taraftarlarının önemli çoğunluğu ve yönetimlerinin tamamı tarafından istenmemekte. yani artık kamuoyunun bir şey görmesine veya tecrübe etmesine gerek yok bu zorla dayatılan bir kural ve yapılması gereken kulüplerin yaptıkları açıklamanın arkasında durması ve taraftarın da desteklemesi.

    yordu artık cidden, 22 yaşında morutan'ın, gedson'un gelme durumu varsa niye bu sınırlamadan ötürü gelmesin arkadaş ? kulüpleri bu şekilde kısıtlayıp zarar vererek mi türk oyuncu yetiştireceğiz bu mu bu işin yöntemi ?