• 21
  falcao gibi bir oyuncunun daha gelmesine katkıda bulunsunlar, bırakın formanın göğsüne adlarını yazdırmayı, kendi göğsüne volvo yazdıracak binlerce adam bulurum.

  türkiye'deki fanatizmi ve sosyal medya kullamını göz önünde bulundurduğumda kendileri için gayet güzel reklam olur. bir işaret çaksınlar yeter, sonra sözleşmeleri bitene kadar twitter'da top trend.

  edit: daha dedikodusu yetmiş zaten 1 aylık reklam yapmışlar. sosyal medyada yer gök volvo. zaten uluslararası firmaları anlamıyorum. bu denli genç işsizin olduğu, sosyal medyanın hayatın merkezinde olduğu bir ülke varken ne reklam kasarsın başka yerde. ateşle 10m euro yıllık bizimkiler zaten dünya reklam piyasasına ambargo koyar. sonuçta karşınızda eruh-şırnak arasındaki kuş uçmaz kervan geçmez yerlere "çare drogba" yazan bir ekip var.
 • 25
  sosyal medyadaki ergen galatasaray sayfalarının yeni senaryolarına kurban gitmiş otomotiv sektörü devi.

  bir yöneticimizin çekik gözlü adamlarla bulunduğu bir yemekten yola çıkıp, falcao'nun da volvo ile reklam yüzü olarak anlaşması neticesinde bu ergenler hemen büyük resmi gördü ve bu tip bağdaştırmalar yaptı.

  şuanda herkes kafayı yemiş durumda. ülkenin içinde bulunduğu ekonomik darbogazdan haberleri yok. ciddi ciddi bu koca firmaların türkiye piyasasına bir şekilde gireceğini düşünüyorlar. hani diyorsunuz ya yedirmezler diye. ben de aynı şeyleri düşünüyorum. ye-dir-mez-ler. kimse bu çivisi çıkmış ülkeye bir dolar yatırım yapmaz.

  ahaber izlemeyi azaltın. almanya bizi kıskanmıyor bunu bilin. galatasaray kendini kanıtlamadan, iki üç sene üst üste çeyrek finali görmeden bu adamlar sizle yola çıkmaz. senin sportif açıdan başarılı olmaktan başka çaren yok. çünkü sen türkiye'sin!