• 44
  galatasaray camiasına karşı objektiflik adı altına sürekli sallayan internet fenomenlerinin programı. bu arkadaşlar fenerbahçe futbolcu maaş detaylarını her daim alt limitten, bonuslardan bağımsız konuşurken konu galatasaray futbolcularına geldi mi tüm bonusları dahil edip miktarı da japon yeni olarak söylemeye başlıyorlar. * zajc-soldado arasında ifşa olan mesajlarda görülen fenerbahçe'deki ödeme sıkıntısını bir dakika konuşmuşlukları yoktur ama güya galatasaray altyapısı peynir ekmekle beslenmektedir.

  evet, galatasaray iyi yönetilmemektedir. evet, yönetim başarısızdır. bunlar doğrudur fakat galatasaray her daim ayağa kalkmıştır, yine kalkacaktır. o zaman geldiğinde o fenomenlerin çok sevdikleri ve süper yönetilen fenerbahçelerinin yanında olmaları dileğiyle.

  not: ilgaz abi bütün bu söylediklerimin dışında. onun program konsepti ve programındaki yorumlar gerçekten keyifli.
 • 46
  serdar ali çeliker guruba katılana kadar son derece objektif, serdar ali çeliker katıldıktan sonra ilk 3 5 ay objektif gibi, şimdi ise (belki de evren gözden sonra) ne yazık ki tamamen objektifliğini yitirmiş oluşum.

  ben şahsen sözlüğümüzün güzide yazarı ilgaz çınar ve insanlığına güvendiğim ali ece adına üzülüyorum, ikisi de son derece saygın insanlar, ve ikisi de galatasarayı kayıtsız şartsız yerin dibine sokmaya yemin etmemiş tipler ancak serdar ali ve yeni kankası uğur karakullukçu konu fenerbahçe olunca kafalarını kuma gömüp, konu galatasarayı eleştirmek olunca topla tüfekle saldıran tipler.
  hatta serdar ali tam bir a haber sunucusu gibi, eğer konu galatasarayı eleştirmek ise doğru yalan ayırt etmeden saldıran bir arkadaş.

  tamam galatasayda sorunlar var ama diğer kuluplerde daha büyük sorunlar varken siz onları hasır altı edip direk galatasaray adına saldırıyorsanız, en basit tabiri ile basitlik yapıyorsunuz demektir (en ağır tabir beni pilot ettirir)
 • 47
  objektifliğini yitirmeyen, ben de zaman zaman itici yayınlara denk gelsem de genel olarak sevdiğim kanal. gerçi artık izlemiyorum ama bir ara severek izliyordum.

  bu iş başarı ile alakalı arkadaşlar. gidin fenerlilere sorun fener başarısızken nefret ediyorlardı serdar ali çelikler'den. takım başarısızsa medya maddi olarak da vurur, maaş detaylarını da üst limitten söyler, her türlü olumsuz konuşur takımlarla ilgili. 3 maç üst üste kazanalım yine severek izlersiniz her kanaldaki her yayını.
 • 48
  rüzgara göre hareket eden yorumculara sahip olan kanal. fenerbahçe maçından önce ligde bizden iyi takım yoktu. en iyi kadroya biz sahiptik. ama şimdi fenerbahçe’den başka bir şey demiyorlar. anlıyorum da bu durumu genel olarak yorumcuların profili bu zaten. şaşırmıyorum. şu an yayınları beğenmeyen arkadaşlar takımımız birkaç galibiyet aldıktan sonra programları izlediklerinde görecekler ki yine galatasaray’dan iyi takım yok, hoca imparator, falcao dünya yıldızı, arda barcelona’ya gitti falan diyecekler.