• 92
  --- alıntı ---
  video hakem karşıyım. futboldaki heyecanı öldüreceği kanaatindeyim. kulüpler birliği istiyor ama ocak ayına yetişmesi imkansız.

  yıldırım demirören

  --- alıntı ---

  şimdi bunu tercüme edelim: ben tff başkanı olduğum sürece video hakem getirmeyeceğim. böylece hakemlerin ligin ırzına geçerek beşiktaş'ı şampiyon yapmaya devam etmesini sağlayacağım.

  bu kadar başarısızlığa rağmen adam yapıştı koltuğa. çünkü başarı diye bir kriteri yok hazretin. tüm beşiktaş camiası ve medyası da şu anda yıldırım demirören'in göreve devam etmesi için uğraşıyor.

  hani siz demirören'e karşıydınız? hani kayırma isteyen şerefsizdi sayın orman? demirören gitmesin diye neden bu yakarış?
 • 93
  gelmesini iple çektiğim sistem. teknolojinin gelişip, futbolun katili hakemlere ihtiyacın kalmayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. bu sistem de ilk adım bu yolda. oyunun ruhuna da aykırı olduğunu düşünmüyorum. bana göre esas oyun ruhuna aykırı olan eyyamcı hakemler. dünyada en nefret ettiğim meslek grubu.
 • 94
  gelmesi taraftariyim ama sadece ciddi pozisyonlarda basvurulsun. yoksa basit pozisyonlarda bile hakemin uzerine yururler videodan bakalim diye, oyun durmalari artar. oturur video izler tum teknik ekip, futbolcular oyun esnasinda. hakem insiyatifleri yeri geliyor oyuna hiz katiyor, avantajli poziyonlar, sertlige izin gibi durumlar renk katiyor bence oyuna. futbolun o guzelligi giderse ayni tip maclar izleriz gibi geliyor.