• 30
  instagram'a kayit oldugumda takip etmeye ba$ladigim ilk ki$i idi. ilk onu seçtim. adam bi kere kültürlü. oturmasini, kalkmasini, konu$masini biliyor. bayiliyorum cool tavirlarini. esprilide hani. ntv olmasi lazim. ta ordan yaptigi programdan beri takip ederim. burayi okuyorsa kendisini isviçre'ye davet etmek isterdim ancak isviçrelilerin maalesef bir mutfak kültürü yok. :(

  galatasarayli olmasi ile gurur duydugum insanlardan bir tanesi.
 • 31
  kendisi, ılgaz çınar ve birkaç gs liseli lisenin light side'ını oluşturuyor. ancak maalesef bu light side'ın dark side'a oranı %1.

  liseliler kusura bakmasın, gidecekler. gitmiyorlarsa da bir zahmet birkaç yüz bin formayı v.s. kendileri alacaklar. kendileri destekleyecekler. vedat milor gibi iyi insanların galatasaray'da olmak için lise etiketine ihtiyacı zaten yok.

  bu arada kendisi de maalesef kulübümüzün kullanmadığı insanlardan biridir. galatasaray spor kulübü bir aplikasyon çıkartsa, içinde sadece buraya özel, bazı restoranlar hakkında vedat milor'un önerileri, orada ne yenir v.s. şeklinde tavsiyeleri olsa çok güzel olur mesela. uygulama içi reklamlardan vedat beye de bedava iş yaptırmamak adına cüzi bir pay verilir. kendisi büyük ihtimalle bunu talep bile etmez ancak böylesi daha hoş olur. aplikasyonda özellikle yer alıp reklamını yapmak isteyen restoranlardan da para alırsın, kulübe kalır.

  bu para seni zengin etmez ama uygulama içi reklam geliri düzenli gelirdir, restoranlardan gelen de ek gelirdir. uygulamanın masrafı çıkıyor mu? çıkıyorsa kalan bir kuruş bile kardır. üstelik taraftarla etkileşimin artar.

  ah ah.