• 223
  henüz önünde uzun bir futbol kariyeri bulunan genç ve potansiyeli olan nijeryalı stoperimiz.

  umarım kendisini gösterebileceği, sakatlık ve uyum sorunu yaşamayacağı bir takıma kiralık gönderebiliriz.

  bence gelişimi için belçika veya hollanda’nın birinci liglerinden bir takıma göndermeliyiz. çünkü bizim ülkemizde onun kiralık gidebileceği takımların valentine’nin gelişiminde pek katkı sağlayabileceklerine inanmıyorum.
 • 224
  https://gss.gs/MxR.jpeg

  sahip çıkılması, yol yordam gösterilmesi gereken genç yıldız adayımız. kendisinden çok ümitliyim. yukarıdaki fotoğrafta pek bi masum gördüm kendisini.bizim şirkette çalışan stajyer arkadaşlar da böyle ürkek, çekingen bakıyor etrafa*. kendisini bir an önce sahiplenmek, takıma alıştırmak gerek. yalnız takılmasın, arkadaş olsunlar. marcao'nun dizinin dibinden ayrılmaması lazım.

  sahip çıkın olm bu adama, ilgilenin biraz :(
 • 225
  bu sene için alacağı ücret 100.000 euro. öbür futbolcu maaşları yanında devede kulak gibi gözüküyor. bugünkü kurla 640.000 tl yıllık, 53.000 tl de aylık yapıyor. bir mühendisin bile ülkemiz şartlarında 4.000 tl maaşla çalıştığını düşünürsek yaklaşık 13 aylık maaşı yapıyor. (asgari ücret hesabına girmiyorum bile) hani bu onun suçu değil tabi ki ama, çoğumuzun üzerine para vererek halı sahalarda oynadığımız ve tv'lerden veya staddan izlediğimiz futboldan kazanılan ücretler adaletin bu mu dünya dedirtiyor.

  keşke bizimle de biri ilgilense :))

  not : mühendislik fakültesi mezunu değilim, işletme mezunuyum bizim iş sektörü daha da içler acısı, sadece saygı duyduğumdan mühendis örneğini verdim :)