• 219
  marcao'nun şampiyonlar ligi gördükten sonra yapacağı transfer sonucunda yerini dolduracağını umduğumuz stoperimiz. luyindama da keza transfer yaparsa onun yerini de umarım alt yapıdan bir cengaverimizle doldururuz. (bkz: yabancı sınırı)

  ancak benim kafamda oluşan soru işareti şu. bir takımın en sabit kalması gereken bölgesi kale ve defans değil mi ? acaba biz scout transferlerini yanlış mevkilere mi yapıyoruz ?

  marcao ve ozornwafor transferlerine kesinlikle laf söylemiyorum. belki satıp kar edelim diye almadık bu oyuncuları ama iyi performans gösterirse bu oyuncuları elimizde tutamayacağımız da ortada. (bkz: ozan kabak)

  bir de kendisiyle ilgili merak ettiğim şey, genç yaşta galatasaraya geldiği için bundan üç sene sonra alt yapıdan yetişme futbolcu olarak mı sayılacak ? yanlış hatırlamıyorsam bruma öyle olmuştu.
 • 221
  azıcık tanıyorsam fatih hoca bu çocuğu kiralık vermez, eğer potansiyeli de varsa parlatıp stopere monte eder.

  19 yaş bize çok genç görünüyor ama ozan daha gençti, varane o yaşta real madrid’in stoperi oldu, bence kendisi hakettiği formayı 1 sene içinde alır.

  30m üstü transfer yapacağını düşündüğüm stoper.
 • 222
  linnes sağ bek için ilk 11 düşünülüyorsa, mariano ile yollarımızı ayırmamız durumunda alternatif olarak kadroda tutabileceğimiz stoper.
  ilk 11'imizin tamamen yabancı oyunculardan kurulu olacağını düşünürsek, iki yabancıyı tribüne göndermemiz gerekiyor. o yüzden donk, ahmet ve gökay stoper alternatifleri kadronun şuanki hali ile daha gerçekçi duruyor.
  benim gönlüm mariano ve mitroglu'nun gönderilip yabancı kontenjanının ozornwafor için kullanılmasından yana. zaman zaman hocanın fizik avantajından dolayı kendisini kullanmak isteyeceğini de düşünüyorum.
  ozornwafor'un durumu da mariano ve mitroglu ile beraber, kamp sürecindeki performansları sonucu belli olacaktır.