• 9785
  https://www.youtube.com/watch?v=UQQwsmEOUT4
  iyi, kotu yanlari muhakkak vardir. sevene de sevmeyene de saygim var. fakat galatasaray'in odaginda basari ve gunu kurtarmak degil degerler olmali. bu degerlere sahip cikan bir baskandi.

  kendisi biraktigi gunden bu yana dograniyoruz. ser ittifakina karsi en ufak bir basari elde edemedik. dunyada en fazla kamu ihalesi alan atanmis tff baskani hergun bizi dogruyor, en ufak bir aciklama yapma cesaretini gosteremeyen bir yonetimimiz var. yahu hepi topu 50.000 tane arabasina cam film cektirecek apaci vardir, onlarin olusturdugu kamuoyunu bile olusturmaktan aciz bir halde olmak koca galatasaray camiasina yakisiyor mu? galatasaray siyasi konulara alet olsun bende istemiyorum ama ozdemir basarilari dolayisiyla tff baskani olmadi, siyasi baglantilari dolayisiyla tff'nin basina atandi. secildi diyen, almanya bizi kiskaniyor saniyordur. bu kadar acik gercekler karsisinda bir aksiyon alamiyorsan bile blof yapin yahu. bu kadar mi beceriksiz, bu kadar mi korkak olur bir galatasaray yonetimi.
 • 9787
  o dönem katıldığı mehmet ali birand ile olan programında, 25 milyon galatasaraylı var bunların çoğu akp'ye oy veriyor diyerek, üst tarafları üstü kapalı çok iyi tehdit etmişti.
  siz hala fatih terim kavga mavga diye bakın olaya, o konuşmadan sonra şirketlerine her gün mali müşavirler gidiyordu, bir şekilde el çektirildi galatasaray'dan.
  sonra ki gelenlerin amacı da kulübü mü yönetmekti, ankara'nın gönlünü mü hoş mu etmekti anlamadık bile.
 • 9790
  prandelli hatasını yapmasaydı da şenol güneş ile anlaşsaydı bugün efsane başkanlarımızdan birisi olarak anılacaktı. mancini hamlesini asla yanlış bulmadım, bana kalırsa mancini başarılı bir performans sergiledi ama devre arası yapılan 20 milyon euro değerindeki çöp transferler kulübü zora sokmuştu. yine de bunu telafi edebilecekken prandelli hamlesiyle kendi sonunu getirdi.
  fatih terim ile yolları ayırmasıysa anlaşılabilir bir şeydi. dönemin koşullarını incelerseniz hocanın da kovulmak için elinden geleni yaptığını görürsünüz. ünal aysal o kırılma sürecini iyi yönetemedi maalesef. her şey daha farklı olabilirdi. bu adamın yönetimini mustafa cengiz yönetimiyle kıyaslamak ise dünyanın en komik durumu. kazanılan onca başarı sonrası kulüp dengeyi sağlayabiliyordu. dursun özbek'in beceriksizliğiyle bozulan dengenin suçunu bu adama atıp, kulübü borca ünal aysal sokmuş gibi bir algı yaratmak çok yanlış. istediğiniz kadar sevmeyin, bu adam galatasaray'ın yeniden küllerinden doğmasını sağlamıştır. bu adama borç yaptı diyenler mustafa cengiz yönetimi çok daha fazlasını yaptığında neden eleştiri getirmiyorlar? mustafa cengiz ekonomiyi iyi yönetmiş...
  bazı taraftarların kulübün artan borcundan haberleri yok. dolar kuru arttı diyerek yumuşatmaya çalışıyorsunuz ama ünal aysal'ın döneminde kuru sabitlemesini öven hiçbir yazar göremiyorum. mustafa cengiz olsaydı bunu aklına getirebilir miydi gerçekten?
  bana kalırsa ünal aysal galatasaray'da hakkı en fazla yenmiş başkandır. kendisine getirilen eleştirilerin çoğu oradan buradan duyma, popülist eleştirilerdir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!