• 966
  tv'de iken ne yazık ki hoşuma gitmeyen yorumları oluyordu. belki de nefret ediyordum kendisinden.
  ancak futbolun içine tekrar girince söylemleri değerli oldu benim için.
  fenerbahçe'nin teknik ekibinden yer almasını kesinlikle istemem. çok doğru şeyler söylüyor. sürekli kendini yenileme peşinde.

  edit: zamanında nasıl bilendiysem kendisine her lafının altında bir şey aramışım :( iyi ki yorumculuğu bırakmış.
 • 967
  https://i12.haber7.net/..._1542385201_5279.jpg

  fatih hocaya verdiği destek duyduğu kişisel saygının yanı sıra ali koç yönetimine karşı tavrının da göstergesi olan eski futbolcu. ümit özat aziz yıldırıma çok yakın. medyaya fotoğraf vermeyen aziz yıldırım uzun zaman sonra ilk özatla resim vermişti. özat aziz yıldırım 14 eylül 2019 tarihinde konyaya nikah şahidi olmak için geldiğinde de yanındaydı.

  aziz yıldırım başkan iken dengeler farklıydı

  https://icdn.ensonhaber.com/.../diger/aziz_5324.jpg

  ama aziz yıldırım kliği belli ki artık rakibi olduğu ali koç ve istanbul sermayesinin başarısız olması için eskiden kavgalı oldukları fatih terim ve trabzonsporu desteklemekte sakınca görmüyor. şekip mosturoğlunun da 2016-da tazminatının takipçisi olacağını söylediği terim hakkında hocanın ali koçla kavgalı olduğu zaman 2019 senesi de böyle yumşalmış bir söylemi vardı

  --- alıntı ---
  "fatih hoca, eljif için uğraşti"
  fatih terim'in eljif'i türk milli takımı'na almak için girişimde bulunduğunu ifade eden şekip mosturoğlu; "bursa'da yaşayan akrabaları var. oyuncu, kökleri türkiye'den geçmiş ama hukuki olarak türk tanımına uyacak bir uygunluk bulunmadığı için makedonya milli takımında kalmış. fatih hoca milli yapmak için uğraşmış ama olmamış".

  --- alıntı ---

  aziz yıldırım ve örgütlenmesi ya yeniden gelmek için ali koç'un başarısız olmasını bekliyorlar. ya da onları algı ve kampanyalarla başkanlıktan kenarlaştırmış ali koç'un terim'den ağzının payını almasında bir beis görmüyorlar.
 • 968
  gerçekten ali koç yüzünden mi fatih hocayı övüyor mu diye merak ettiğim teknik direktör.
  hemen küçük bir araştırmayla ( 15 saniyemi bile almadı ) aziz yıldırım'ın fenerbahçenin başkanı olduğu dönemlerde bile fatih hocayla ilgili verdiği demeçleri bulabilirsiniz. ali koçun fenerbahçe başkanlığına gelme tarihi 3 haziran 2018 iken az sonra alta linki vereceğim haber tam bu seçimlerin 1 yıl öncesinin haberidir. ayrıca ümit özat'ın gerçekten fatih terim hayranı olması olasılığı bana yüksek geliyor. ümit özat'ın seveceği tipte bir adam fatih hocamız.

  haber linki :https://www.yenisafak.com/...ugu-fatih-terim-2174