aynı isimdeki diğer başlıklar:
 • 6443
  16 eylül 2021 galatasaray lazio maçında hocayı protesto edeceklerini düşünmediğim oluşum. ya da şöyle söyleyeyim, buna inanmak istemiyorum. ergin ataman'dan sonra böyle bir hatayı tekrarlamazlar heralde. kişisel husumet uğruna bir galatasaray efsanesini daha ligin başında istifaya davet etmek tamamen akıl tutulması bana göre. başarısızlık galatasaray'da kabul edilmez buna varım ancak herkes biliyor ki bu düşünülen protesto asla o düşünceyle yapılmayacak. ortada irfan can kahveci transfer sürecinden başlayan bir tartışma var. ve bunu büyütüp hala sürdüren de kendileri. başarılı ya da başarısız olur ancak kulüp için gece gündüz çalışan maddi ve manevi güç olarak aldığından çok daha fazlasını kulübe vermiş bir efsane isime asla haketmeyeceği bir davranış sergilemek bu takıma gönül vermiş hiçbir taraftara yakışmaz.

  önemli bir maça çıkarken nelerle uğraşıyoruz? akıl alır gibi değil.
 • 6444
  üniversite zamanında aralarında bulunduğum oluşum. öncelikle bu entryde ultraslan uni oluşumunun hakkını vermem lazım. tamamı üniversite öğrencilerinden oluşan bu grup gerçekten karşılıksız galatasaray’a destek veriyor. kareografiler için 15 gün boyunca stadta yatıyorlar. her deplasmanda ülkenin bir ucuna gidip takımı destekliyorlar. her hafta sonu abdi ipekçi, sinan erdem ve burhan felek’te bulunup amatör branşlara destek veriyolar. hatta çoğu kimsenin bile bilmediği kulüp yararına işleri bu oluşum yaptı. 50.000 tane yapılan gomis maskesinden tutun hijyen seti hazırlamaya kadar hepsini bu grup yaptı. üstelik sosyal medya da yapılan beleş bilet karalaması da tamamen yalan. her bir üye sezon öncesinden kombine parasını veriyor. burada yapılan tek ayrıcalık kuzey kale arkası biletlerini kulubün ultraslan’a tahsis etmesidir. ambiyans için böyle bir hamleye de kimse bir şey demez herhalde. her kombinenin ücreti ödeniyor ve maça gelemeyecek olursa bilet aktarımı yapılıp yerine başka bir ultraslan uni üyesi geliyor. burada ki insanlara galatasaray düşmanı veya beleşci damgası vuramazsımız. her şeyden önce hakka girersiniz. sadece galatasaray sevgisinden dolayı hayatlarını bu yola adamış yüzlerce insan var.

  bunun dışında yapılan her işi diğerlerinin gözlerine sokma ve biz yaptık, biz sahipleniriz deme huyları var. ergin hocaya yaptıklarının aynılarını fatih hocaya da yapacaklar. bunu biliyorum ve neredeyse kesin konuşuyorum. bugün veya yarın bu gruptan fatih terim istifa sesleri çıkacak. buna şimdiden kendimizi hazırlayalım.
 • 6445
  her ne kadar arenada olmasa da içerdeki aşağıdaki maçlarda bir tepki olmadı hocaya.
  bu nedenle hurafeye gerek yok diye düşünüyorum.
  kendileri takıma ve hocaya destek olacaktır.

  (bkz: 21 temmuz 2021 psv eindhoven galatasaray maçı)
  (bkz: 5 ağustos 2021 galatasaray st johnstone maçı)
  (bkz: 23 ağustos 2021 galatasaray hatayspor maçı)
  (bkz: 26 ağustos 2021 galatasaray randers fc maçı)

  bu maçlardan bir tek st johnstone maçına gidebildim.
  stada girdiğim ilk anda taraftarlarımız "bir günde kral olmadık" diye inletiyordu ortalığı.

  yani siz ultraslan forumu, sosyal medyadaki bazı trollere vs bakmayın.
 • 6447
  sosyal medyada takip ettiğim baş altı üyelerinde fatih terim 'e karşın rüzgarın döndüğü görülüyor. kendi hadlerine olmayan açıklamaları paralelinde aldıkları tepkiler ve oyuncuların sosyal medya da kendilerini takipten çıkarması ile bilendiler.

  genç takım illa zaman zaman kötü oyun olacaktır. bakalım rövanşist bir yaklaşım mı sergileyecekler göreceğiz.
 • 6448
  gidişatları itibarı ile fener tribünlerinin sonunu andıran oluşum. malum aziz ve gfb oluşumu arasında başlayan gerilimle taraftar gruplarının etkisi fener tribünlerinden silindi, şu an eski tribün günlerini mumla arayan bir fenerbahçe var.

  ultraslan da benzer bir yolda. donuyla inatlaşan bir görüntü veriyorlar, bu işin sonunda zarar gören bir tek kendileri olur, galatasaray değil. ama tribün kaosu yaşanırsa belli bir müddet bu güç savaşı yüzünden, tribünlere küsen de çok olur ve bir fetret devri yaşanır.

  sosyal medyadan çok atar gider yapıyorlar ama kulübe bu kadar göbekten bağlı bir oluşumun sinek gibi ezilmesi de oldukça kolay. akıllı olmalarında fayda var. işin kötü yanı ultraslan kulüp dışında bir blok temsil etmeye başladı, bu da bir bölünme göstergesi, üzücü ve tehlikeli.