aynı isimdeki diğer başlıklar:
 • 6398
  lafa gelince değişim değişim diye estiriyor herkes. kadroda değişim, taktiklerde değişim, anlayışta değişim. fatih terim çağ dışı kaldı değişim, fatih terim şampiyonluk 2 sene kaybetti değişim.

  peki, bu galatasaray'ın kan emicileri bu değişmin neresinde olacak? boş boş terim eleştirisi yapmaya benzemez bu işler, bu grubun lideri "fatih terim'i galatasaray'a ben getirdim" deme cürretinde bulundu bu sezon. bunu kimse unutmasın, kimse.

  fatih terim galatasaray'dan gider merak etmeyin. basın toplantısında da söyledi, her yönetim değişikliğinde yaptığım gibi ben gerekeni yapar benimle devam etmek istemiyorsanız direkt sözleşmeyi feshedelim teklifiyle giderim dedi. kaldı ki bu sezon bunu yapmasına da gerek yok, 31 mayıs'ta bitiyormuş sözleşmesi. öyle fatih terim'i 1 sene boyunca küfür yediği koltukta hala oturmak isteyen başkanlarla falan karıştırmayın, fena çarpılırsınız. hocanın bugüne kadar kime eyvallahı olmuş da size olacak? kaldı ki bu vefasızlığınızın sonucunu terim sonrası dönemde çarpılınca ödeyeceksiniz o da ayrı bir konu.

  her neyse. konu hoca da değil artık, terim mevzusundan da çıktı başka bir yere geldi. hoca da ben galatasaray'da olurum olmam bakın seçime bir an önce gidin, yeni sezon planlamasını yapın diyerek galatasaray'ın geleceği için tavsiyesini verdi. sezon içerisinde ultraslan'ın üzerini çizdi. geçmişe değil geleceğe yatırım yapmalıyız dedi, transfer politikasını da buna göre değiştirdi.

  bundan sonrası artık camianın nasıl reaksiyon göstereceğine bağlı. terim'i sevin, sevmeyin ama bu 300-400 bedava kombine bilet indirip kendini kulübün sahibi zanneden tribün grubunun liderinin "terim'i ben getirdim" cümlesini asla unutmayın. yarın öbür gün size kimse hatırlatmadan hatırlayacaksınız çünkü.
 • 6399
  aynı şeyi yakın dönemde ergin atamana da yapmış bir garip oluşumdur. ergin ataman gittiğinden beri şubenin hali ortada. yok olması gereken kuruluş amacından sapmış topluluktur. içinde bulunan üniversiteli devredaşlarım sayesinde bir sempatim vardı ama çoğu da bu oluşumun içinde artık değiller. tehlikeli bir oluşum oldular.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!