aynı isimdeki diğer başlıklar:
 • 6058
  --- alıntı ---

  nihat abi federasyonu, bugün takımların yeni sezon için harcama limitlerini açıkladı.

  harcama limitleri talimatının ilk günlerinde "limiti aşana ceza veririz, hiç gözünün yaşına bakmayız" diye televizyonlarda ahkam kesen eyyamci özdemir, geçen yil fenerbahçe’nin bu limitleri aşmasina rağmen kılını kıpırdatmadı, halen talimatlarda yer alan cezalari veremedi!

  göstermelik kararlar alan, aldıkları kararları uygulayamayan, her karardan sonra dönme dolaba dönen ve tam tersini yapan, uyguladığı her kararla futbol dünyasını infiale sürükleyen bu yönetimin halen futbolun başında kalması, ülke futbolu için birinci ve en öncelikli tehlikedir!

  bütün dünya futbolu geliştirmek, futbolcu yetiştirmek ve ligin marka değerini artırmak için arayışlarda iken, ülke futbolunu yabancı sınırı, harcama limiti, hakem hokkabazlıkları gibi gündemlerle boğan "nihat abi" federasyonunun istifasi için acaba daha ne olmasi gerekmektedir?

  bizler nihat abi federasyonunu istifaya davet ettiğimizde zorlu çetesiyle gurur duyanların, yancı ve yayıncı kuruluşa tepkimizi gösterdiğimizde dalga geçen koçtrollerin bugün hüngür hüngür ağlayışlarını gülerek izliyoruz.

  masa başında ekstra şampiyonluk ve yildiz versin diye sosyal medyanin gayrimeşru çocuklarina pr'ını yaptırdıkları nihat abilerini bugün aynı tiplere taşlatanlar kazlari yolmaya devam ediyor.

  çakma küçük aziz, şikeci aziz’in klasik yöntemlerini iyi ezberlemiş olacakki önce birilerini hedef gösteriyor, sonrada ligden ve havuzdan çekiliriz tehditiyle gaz veriyor.

  çünkü yolduğu kaz sürüsü “neden başarimiz yok da bu limit bu kadar düşük hesaplaniyor” diye sormasın diye.

  nihat özdemir, derhal kurallari ve talimatlari uygula sonra istifa et!

  --- alıntı ---

  ultraslan

  https://twitter.com/...691697790398472?s=20