• 5999
  takımımızın taraftar grubu.

  fakat birileri şu spor muhabirlerine, gazetecilere, yorumculara veya her kimse artık, galatasaray taraftarının ultraslan'dan ibaret olmadığını söylemesi lazım.

  bugün gazetelere bakıyorum; taraftar arda turan'ın transferine onay verdi. pardon da hangi taraftar?

  bugün hocanın basın toplantısında sorulan soruları dinliyorum; yönetim istemiyor ama taraftar arda turan'ın gelmesini istiyor. pardon da hangi taraftar?

  bugün maç sonu yorumcuları dinliyorum; taraftarın arda turan ile ilgili isteği varken yönetim keşke böyle yapmasaydı. pardon da hangi taraftar?

  bakın ben ultraslan'a saygı duyuyorum. üniversite yıllarımda bu oluşumun içinde yer aldım fakat onların internet sitesinden yaptığı açıklamalar beni veya tüm galatasaraylıları bağlamıyor. öncelikle bunun farkına varın çünkü tüm medya saçma sapan bir genellemede bulunuyorsunuz.
 • 6000
  yerli yersiz her halta burun sokarak taraftarın sesi olduğunu iddia eden taraftar grubu.

  kendilerini 25 milyon olarak tanımlıyorlar. abicim ben ve benim gibi düşünen adamlar sizin tarafta değil. tribününüzdeki üniversiteye yeni başlayan 18 yaşında heyecanlı adamlar ile karıştırmayın bizi... salyalar akita akita "ama arda bizim evladımız" diye dolasmiyoruz ortalıkta. ve arda'yi istemeyen en az yüzde elli bir grup var. arda ile aranızda nasıl bir maddi çıkar var bilmiyoruz ama boşa pr yapmayın!
 • 6001
  hocaya sallayamayanların yeni durağı olmuş taraftar grubu. herşeyi geçtim okuduğunuzu dahi anlamıyorsanız sayfa sayfa entry girmeyin. arda nolur dön 66 diye açıklamaları mı var ben mi kaçırdım? olabilecek en makul açıklamayı yaptılar bence.

  kendileri de tüm galatasaray taraftarını felan temsil etmiyor bu konuda hem fikirim ama ülkemizde her takımın 1 tane büyük taraftar grubu var hatta tribüncü demek çok yanlış olmaz sanırım.

  soruyu soran gazeteci kimse gidin onun başlığına yazın ona mesaj atın.

  herkesin hataları yanlışları oluyor ama sözlükteki ultraslan nefreti asla bitmiyor. 12 numaraya felan bukadar kin nefret duyulmuyordur.
 • 6004
  arda turan transferi konusunda susmaları gereken gruptu, yine kendilerini nimetten sayıp susmadıkları için ortalık yangın yerine döndü. makul bir açıklama yaptılar, hocamız ve yönetimimiz ne karar verirse arkasındayız gibi ama bu zaten hoca ile yönetimin karar vermesini gerektiren bir durum oluşturdu. hiçbir şey demeseler taraftarın gerçekten ne tepki göstereceği bilinmez olduğu için bu konu muhtemelen konuşulmaya cesaret bile edilmeden kapanacaktı.

  olası taraftar tepkisini ortadan kaldırarak işgüzarlık ettiler, gerçekten bu kadar saçma hareket edilebilirdi.
 • 6009
  --- alıntı ---

  galatasarayımızda son günlerde medya önünde yaşanan tatsızlıklar bizleri bir hayli üzdü, üzmektedir.

  her zaman kenetlenerek hedeflere omuz omuza koşan, düşmanlarla bu şekilde savaşan galatasaray camiasına, mevcut iç çekişme görüntüsü ne yazık ki yakışmıyor.

  bir tarafta geldiği günden beri idari ve mali sayısız zorluğu aşmış, uefa anlaşmasından florya tapusuna kadar birçok meseleyi camia içindeki liseci zihniyete rağmen dik durarak gerçekleştirmiş bir yönetim var.

  bir tarafta her şartta, her zorluğa rağmen galatasaray taraftarının kalbinde hiçbir zaman kaybetmeyeceği bir yeri tırnaklarıyla kazıyarak kazanan, başka hiçbir camiaya nasip olmayacak büyük başarıları, ilkleri ve enleri gururla tarihimize işleyen efsanemiz fatih terim var.

  sezona kötü başlasak da, sorunlar yaşasak da biz bizzat hocamız fatih terim'in uygulamalı öğretisinden biliyoruz ki kenetlendiğimiz zaman "8 de kapanır, 18 de"...

  gün kenetlenme, birlik olma ve galatasaray düşmanlarinin heveslerini kursaklarinda birakma günüdür!

  her aile içinde sorunlar yaşanabilir.

  beklentimiz ve arzumuz kol kırılır, yen içinde kalır düsturuyla sorunların aile içinde bir an önce halledilmesi ve camiayı bölecek keskin ifadelerden özellikle medya önünde kaçınılmasıdır!

  son olarak büyük galatasaray taraftarına açık çağrımızdır; biz galatasaraylılar birbirimizi kırmadan içinde bulunduğumuz durumdan hızlıca çıkarak zorlu hedeflere koşacak bütünleşmeyi yine biz sağlayacağız.

  #ultraslan

  --- alıntı ---
 • 6011
  çok güzel bir açıklama yapmış taraftar grubumuz. ben hiçbir zaman kötü niyetli olduklarına inanmak istemedim. arda konusunda da çoğunluğun aksine benim anladığım ‘gelecekse gelsin destekleriz, hedefe yürürken sırtına formayı geçirecekse yanında oluruz’ minvalinde bir açıklama yapmışlardır. şimdi de hem başkanı hem hocayı kucaklayan birleştirici bir açıklama yayınlamışlar. sözlükteki genel görüşle bağdaşacak şekilde zaten düşmanlarımızla savaştığımızdan, bir olmamız, kol kırılıp yen içinde kalması, keskin ifadelerden özellikle medya önünde kaçınılması ve zorlu hedeflerimize koşmamız gerektiğinden bahsetmişlerdir. geçmişten gelen haklı ön yargılar elbette olabilir ama bugün gerçekten birlik olma zamanı. ultraslan da hem hocayı hem başkanı kucaklayan bir açıklamayla gerekeni yapmış. teşekkür ediyorum kendilerine.
  not: satır arasında liseci zihniyete de burdan size malzeme çıkmaz demişlerdir.