• 5593
  --- alıntı ---

  "galatasaray adalet ararken tff’ye vücutlarını siper eden 3 silahşör ali - fikret ve göksel’in; çok ilginçtir ki bu aralar bireysel olarak ağlamalarını gülerek izliyoruz."

  "bütün dertleri adalet değil ayricalik olan bu 3 silahşörün derhal toplanarak kulüpler birliği maskesiyle en kısa zamanda yeni bir korsan bildiri daha yayınlamalarını bekliyoruz."

  "bu saate kadar geç kaldınız, yoksa hala ağlıyor musunuz?"

  "galatasaray tek siz hepiniz!"

  https://twitter.com/.../1095063623058243585

  --- alıntı ---

  ultraslan'ın yayınladığı bildiriden önce başakşehir, kulüpler birliği bildirisini hem twitter hem de resmi sitelerinden kaldırmıştı. yüzsüzlüğe karşı iyi bir bildiri oldu. umarım devamı gelir.

  not: sebahattin şirin istifa!*
 • 5594
  ben sevmesem de seveni çok. seveni de başka çaresi olmadığı için seviyor zaten. sanki galatasaray tribünlerinde başka oluşum mu var? olması halinde ultraslan balyozu indiriyor üzerilerine malum.

  velhasıl kendilerinden haz etmiyorum, kendilerini sevmiyorum ama galatasaray'ı dışarıya karşı güzel savunuyorlar. yönetimin diplomasi gereği kullanamadığı uslubu kendileri güzel şekilde kullanıyor. sokak ağzına ihtiyaç duyulan zamanlarda imdadımıza yetişiyorlar çok şükür.

  nihayet; inşallah bir gün fatih altaylı gibi kendilerine düşman bir başkanımız olur da galatasaray tribünlerine özgürlük gelir. yeni gruplar, oluşumlar görürüz. bu sayede taraftarın başka bir örnek görme ve seçme şansı olur. melankolik tiplerin yaptığı arabesk bestelerden kurtuluruz belki bir gün.