resim
Uğurcan Çakır
Takım:Trabzonspor
Mevki:Kaleci
Yaş:27
Boy:1.91
Uyruk:Türkiye
 • 517
  kendisiyle ilgili resmi teklifimizin bulunduğu söylenen yetenekli yerli kaleci. bu arkadaş benim zannımca gelmiş geçmiş en iyi türk kalecidir ve potansiyel olarak halen daha elit bir seviyeye çıkma ihtimali de vardır. 2018-2022 arasında istikrarlı ve müthiş performanslar çıkarmıştır. lakin takımıyla beraber düşen bir performans da ortaya koyabiliyor. antrenmanları takmama hatta asma gibi söylentiler de var kendisi hakkında. hoş tabi bunları trabzon'da yaparsın galatasaray'da yapamazsın arada fark var. açıkçası kendisini muslera sonrası kalemizde görmek isterim. ayakları ve mental istikrarı dışında hiçbir dezavantajı yok. ayak mevzusunda da hiç kısa pas denemiyor allah ne verdiyse ileri dikip taca atıyor en kötü ihtimalle o yüzden çok sıkıntı yaratmıyor bu konuda. açıkçası lafont, elia caprile vs. gibi çok daha iyi seçeneklere yönelmeyeceksek ben iyi bir uğurcan'ı benzer maliyetteki livakovic'e de tercih ederim. senelerdir trabzon'da oynuyor diye herif gözümüzde küçüldü ama kendisi epey yetenekli ve iyi bir kalecidir. varsa imkan hiç tereddüt etmem.
 • 520
  ilk 11 için zayıf, yedek için çok kaliteli.

  1 tane yabancı hakkım olsa onu bile yabancı kaleciden yana kullanırım eğer standartlarıma uygun yerli kaleci yoksa. sırf fener yıllardır, hatta toni schummer'den bu yana yerli kaleci oynatıyor diye bizim de yerli kaleci oynatmamız gerekmiyor arkadaşlar.

  taffarel o topu çıkarmasaydı uefa kupamız yoktu,
  muslera olmasaydı en az 2 şampiyonluğumuz eksikti,
  mondragon olmasaydı avrupa'da o kadar galibiyet olmazdı.

  hayrettin kötü kalecimiydi? dönemine göre iyiydi. ama bugün dönüp baktığımda kaç maç yakmıştır bizi. yerli merli yok kardeşim. bize bizi şampiyon yapacak kaleci lazım. ona da seneye muslera gidince bakarız.
 • 522
  şu adama ismail çipe, eray işcan muamelesi yapılması saçmalıktır.

  iyi kalecidir, makul bonservisle 3-4 milyon euro'ya gelirse hayır demem. muslera sonrası geçişi başlatmak için idealdir. ligde de yerli kuralında elimizi rahatlatır. sonuçta muslera'nın sözleşmesi seneye bitiyor ve 38 yaşında olacak seneye.

  fener bjk falan ersin, mert günok, altay'la falan şampiyonluk yarışında yer alıyor. uğurcan'da önünde sağlam savunma olduktan sonra bana göre gereğini yapacaktır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın