• 2385
  youtube’da acayip işler başaran adam. kadrosunda inanılmaz isimler barındıran ve çok başarılı olan socrates dergi youtube kanalının son 20 videosundan sadece bir tanesi 100 bin izlenmeyi geçmiş. geçen sezon özelinde de sadece mehmet demirkol’un karşı karşı programı 100 bin izlenmeyi geçiyordu o da bazen. kadrosunda başarılı isimler barındıran vole kanalının da videoları 100 bin izlenmeyi genelde geçemiyor. uğur kamera karşısına geçip tek başına konuştuğu yayınlarda sürekli olarak 100 bin izlenmeyi geçmeyi başarmaya başladı. tebrik ederim kendisini gerçekten büyük iş şuan kimse farkında olmasa da. bu başarının altında elbette asla payı uğur’un ama bu başarının bir diğer sebebi de bence “galatasaray taraftar manyak ya”...
 • 2386
  youtube yayınları konusunda çok başarılı olan futbol yorumcusu. bu başarının sebebi de eğlenceli bir insan olması ve görece güvenilir bir duyumcu olması. hem sürekli içeriden bilgiler veriyor hem de buradaki birçok yazar tarafından tavrı, tarzı beğenilmese de kendini dinlemek bence asla sıkıcı değil. örnek vermek gerekirse; orhan uluca'nın futbol bilgisini ve görüşlerini uğur'a göre çok daha fazla beğeniyorum ama anlatım tarzı ve enerjisi çok çok düşük olduğu için asla uğur kadar kendisini dinletemiyor.
 • 2387
  sneijder konusunda öfkem geçmiyor kendisine ve burada çokça sallladım, sözlük'le de genel olarak arası limoni ama zaten uğur da 4-5 sene önceki uğur değil daha olgun bence.

  youtube yayınlarını izliyorum. 1,25 hızla izliyorum 90-120 dk arası yayın yapıyor, genelde sonradan evde başka işler yaparken veya işte, yolda vs dinliyorum ama dinliyorum.

  eskisi gibi eksta ekstra fb, bjk yancılığı yapmıyor. daha özüne döndü, daha galatasaray taraftarı, özellikle kendi kanalında.
 • 2388
  mıy mıy anlatımını pek sevemediğim, piyasada yer tutmak adına hasta galatasaraylı olsa da objektif izlenimi yaratmayı zorlamış yorumcu. başarılı oldu mu? oldu. mehmet demirkolgillere bir kişi daha eklendi sayesinde. mehmet'in kayışı yaş geçtikten sonra tutmamaya başladı, uğur'u da göreceğiz.

  yalnız bu günlere gelene kadar yaptığı takiye de bir türkiye gerçeğidir. bunu başarıyla uygulayan herkes güzel ekmek yiyor ülkemde.
 • 2390
  kendisinin galatasaraylılığı, kulübü eleştirmesi filan açıkçası umrumda değil. bir spor muhabiri, işini düzgün yapsın bana yeter. kendisi ile gördüğüm iki temel sıkıntı var, kendi profesyonel gelişimi açısından bu iki konuya biraz kafa yorsa kendisi için iyi olur.

  1) aşırı derecede defansif bir insan. eleştirilince cidden çirkinleşiyor. makul eleştirilere dahi barut gibi patlıyor, bu da kendisini çok antipatik yapıyor.

  2) bu belki de işinin gereği, buna birşey diyemem ama çok fazla “mış, muş” üzerine kesin yorum yapıyor. birilerinden duyduğu şeyleri, sanki o olay olduğunda oradaymışçasına bir kesinlikle aktarıyor. özetle rivayetler üzerine fazla gaza geliyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın