• 2289
  ua denilen oluşum hakkında medyadaki en cesur konuşmaları yapan yorumcu. saldırıya da uğramış, geçmiş olsun. şaşırdık mı? şaşırmadık. çünkü o oluşum, o tarikatçılar, o sucuk ekmekçiler, o bedavacılar, o kendilerini bi b*k sananlar tam olarak bu işte.

  tekrar geçmiş olsun, umarız durumu iyidir. yaptığı cesurca konuşmalar için de helal olsun.
 • 2290
  ülkenin dizilerinde dahi mafyacılık, adamcılık bu kadar kendine yer bulurken; ülkenin mafyası günlük 5 milyon izleme cirosuyla video serisi çekerken; tarikatçı, mafyacılık sevdalılarına çattığı için başı derde giren yorumcu. kendisini sevmem, tarafsız olacağım diye yaptıklarını unutacak değilim ama ultraslan denilen oluşum hakkında dediği her şeyin altına imzamı atarım.
 • 2293
  çok geçmiş olsun, kendini bilmez 2-3 sucuk ekmek seven kişi tarafından saldırıya uğramış gazeteci, yorumcu. taraftar içinde taraftar olup her yerden rant elde etmeye çalışan bu oluşum(üst kademedeki üyeleri demek daha doğru olacak sanırım, zira küçük şehirden gelmiş 18 yaşında fanatik bi genç en hafif tabirle aklı çelinmeye çok elverişlidir) daha kimlerin canını yakacak, kimlerin üzerinde korku imparatorluğu kurmaya çalışacak? daha nerelerden kendine çıkar sağlayacak? beğenmediği hangi olayda daha tepkisini kabakuvvet ve küfürle göstermeye çalışacak? daha kaç olayda bizler adına konuşma cüretini kendinde görecek? kaç sefer daha sosyal medyada gündem belirlemeye çalışırken attığı tuhaf tuhaf twitlerle bizi utançtan yerin dibine sokacak?

  bıktık sizden sucukçular. siz bu takımı koşulsuz sevenlerden değilsiniz.
 • 2295
  "ultraslan'dan olduğunu iddia eden 3 kişi tarafından saldırıya uğradığı" cümlesi "ultraslan'dan olduğunu iddia ettiği 3 kişi tarafından saldırıya uğradığı" iddiası ile burun buruna giden kişi.

  bir süredir ultraslan hakkında konuşuyordu programlarında. "türk telekom arena'da bir tribün tamamen bunlara hibe, kendi pos cihazları var içeri giren taraftardan para alıyorlar, bunların içinde bu işten evler arabalar kazanan var" şeklinde iddialar atmıştı ortaya. sebahattin şirin bu iddialar üzerine yayınladığı bir açıklamada kendisi için "kullanışlı aparat" ve "sarışın ufaklık" gibi ifadeler kullanmıştı. bu açıklamalar sonrası tribünden gelmiş geçmiş kimi bilindik simaların sosyal medya hesaplarında ultraslan forum'da, sektöre girmeye çalıştığı yıllarda yazdığı, tribün protestolarını öven bir postu ekran görüntüsü olarak dolanmaya başladı. haber global televizyonunda çıktığı 16 mayıs 2021 tarihli yayında da bu iddialarını sürdürüp üzerine 4 başkan adayına hitap ederek "bunların galatasaray'ın içişlerine karışmasına engel olun. buna karşı duran kesinlikle seçimi kazanacaktır" dedi. bir ara "siz kim oluyorsunuz da her galatasaraylı bir ultraslandır diyebiliyorsunuz, galatasaraylılıktan daha büyük bir mertebe mi bu" gibilerinden de bir laf etti.

  bu program sonrasında kanal çıkışında kendini ultraslan'dan diye tanıtan 3 kişinin hesap sormak için yolunu kestiğini, 15-20 saniye sonra kanal binasına geri sığındığını, yaklaşık bir 10 dakika küfredilip kapı zorlandıktan sonra şahısların gittiğini duyurmuştur kendi sosyal medya hesabından. polise gidip şikayetçi olduğunu ve sonrasında polis nezaretinde evine ulaştığını da yine kendisi ifade etti.

  kendisine bunu yapanların kim olduğu, birileri tarafından gidin bir kulağını çekin diye mi gönderildiği, yoksa kanal binasına yakında oturup da kendi başına gidip saldırma fikrindeki insanlar mı olduğu, ya da bizzat "birileri" mi olduğu henüz netleşmiş değil. ultraslan cephesinden henüz bir açıklama yok. tribünden insanların hesaplarına bir göz gezdirince net bir çıkarım yapmak mümkün değil. "biz yaptık" gibi bir tavır yok, ağız birliğiyle yapılıp herhangi çağrışım oluşturacak bir ima da yok. bir kısmı "olur öyle şeyler" havasında, bir kısmı "iddianı ispatlamazsan şerefsizsin" tavrında.

  umarım programdaki ekürileri serdar ali çeliker'in, candaş tolga ışık'ın falan gazına gelip de bu toplara girmiyordur. işi buralara kadar sürüklediyse hakikaten bildiği ya da ispatlayabileceği şeyler vardır. çünkü eş durumundan dolayı galatasaray tribünündekiler için çok da bilinmez/ulaşılamaz biri değil. eğer bu işin sonunda kepaze olacağı bir geri dönüşe imza atmak zorunda kalırsa, zaten sallanan kariyeri bunu da kaldırır mı çok emin değilim...
 • 2296
  ultraslan ile ilgili söylediklerinden sonra saldırıya uğrayacağını tahmin etmiştim. zira oranın kafa yapısını ve ortamını eskiden beri iyi bilen biriyim. geçmiş olsun diyorum kendisine. ne yazık ki bazı geçiş süreçleri sancılı olabiliyor ama kendisinin de dile getirdiği gibi, galatasaray tribünleri er yada geç bu zihniyetten temizlenecek allah'ın izniyle.
 • 2298
  eski galatasaraylı yorumcu. kendisini artık pek dinlemiyorum, sağda solda görüp okuduğum ya da duyduğumda da kale almıyorum ama ultraslan'la ilgili yorumlarını az önce izledim. program sonrasında saldıraya uğramasına ise hiç şaşırmadım. çok büyük geçmiş olsun, maalesef verilemeyen caydırıcı cezalardan ötürü iğrenç bir hukuk düzenine sahibiz artık. bildiğin orman kanunları geçmeye başladı memlekette. herifler ellerini kollarını sallaya sallaya gelip birilerine saldırabiliyor. çok üzgün ve kızgınım.

  ultraslan'a karşı bu kadar cesurca konuşabilmeyi mevcut galatasaray başkanı veya galatasaray başkan adayları bile yapamıyorken, kendisinin bu topa girmesinden ötürü şahsına teşekkürü bir borç bilirim.

  tekrardan geçmiş olsun.
 • 2299
  sosyal medya lincinin ne derece buyuk sorun oldugunun, burada kaleme aldiginiz her yazida dahi ne kadar dikkat etmeniz gerektiginin oznesi kisi bana gore.

  hic dinlemedim, takip de etmem ama kendisine karsi negatif dusuncelerim var. nedeni de sadece burada yazilanlar.

  tanimadigim, dinlemedigim, benden yaklasik 4000 kilometre uzakta yasayan biri hakkinda sirf burada yazilanlar sebebiyle negatif dusunuyordum bugune kadar. kendisini dinleyen, ayni mahallede, ayni cografyada yasayan, inandigi seyler ugruna sacma sapan seyler yapmaktan beis gormeyen bir suru kisiden sadece 3 tanesi en azindan benim silkinip kendime gelmemi sagladi.

  kendisine cok gecmis olsun.
 • 2300
  kendisi galatasaraylı filan değildir kendi deyimiyle youtuber. yani buradan benim anladığım geniş kitlelere hitap edebilmek, daha fazla izleyiciye ulaşabilmek için bi' takımın destekçisi gibi değil de her takıma eşit mesafede olduğunu her fırsatta göstermek istiyor. ancak kendisi galatasaraylı olarak adını duyurduğu için bunu yıkmak amacıyla her fırsatta galatasaray saldıran bi' görüntü çiziyor; ''bakın ben tarafsızım.'' diyebilmek adına. altyapıdaki çocuklara peynir-ekmek veriliyor, 3 seneden beri rezil olan ali koç övgüleri vb.. bu tip şeylere durmadan başvuruyor. mesela, ben bu durumu sevmiyorum o bakımdan da uğur'un olduğu hiçbir yayını izlemem. samimi gelmiyor.
 • 2302
  ugur galatarasayli kimligi ile bilinir. yorumlarini dinlerim. begendiklerim de olur begenmediklerim de. ancak ultraslan konusunda o aksam ve daha onceki soylediklerine altina imzami atarim. hatta arttiriyorum tribun gelirinden binalar alip kira toplayanlari bile mevcuttur. turktelekom arena'da onlar haricinde pankart acmaya kalkarsaniz tribunu basip ana avrat tek tokat dayak yersiniz. onlar haricinde tezahurat yaparsaniz yine tribunu basarlar yine dayak yersiniz. asagi yukari 99-20 sezonundan beri samiyen'de mac izlerim. alpaslan abi'nin olumunden sonra yoldan ciktilar. artik galatasaray'a hizmet etmekten ote galatasaray'a zarar veriyorlar. kim bunlarin arpasini keserse galatasaray icin buyuk icraat yapmis olacaktir.
 • 2303
  çok sevdiğim bir yorumcu olan kaan kural'ın bir lafı var "spor çok değerlidir ama hiç önemli değildir". uğur karakullukçu'yu dinlemem çok uzun zamandır, çıktığı platformlar ve yayınlardaki partnerleri bana hiç hitap etmemektedir.* yayını da izlemedim ama futbol yorumlarken böyle bir barbarlığı da hak edecek bir şey yapmış olamaz herhalde. bir spor yorumcusu olarak, galatasaray'ı fenerbahçe'yi yorumluyor abi adam, vatanı mı satmış, karına mı sarkmış,* böyle bir muamele görecek ne söylemiş olabilir. beğenmiyorsan yorumlarını yaz altına saçmalıyorsun de, dinleme, dislike at yap bişeler işte ne bilim. bunun için adam dövmeye mi gidilir. bende sözlükte benim fikirlerimi ofsaytlayan yazar arkadaşları gece avlamaya mı çıkayım yani şimdi ne yapayım.* ülkenin geldi yer içler acısı gerçekten, karşıt fikirlere tahammülsüzlük had safhada. türkiye'deki en rezil yorumcuyu aklınıza getirin ki bunlardan 2'si o yayında konuk*, onlarda dahil kimse böyle bir sebepten dolayı bu tavrı hak etmez. spor için, sanat için, siyaset için değmez dostlar.
  https://twitter.com/.../1357306342738960385
  https://twitter.com/...258162245636097?s=19
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!