• 2234
  https://twitter.com/.../1363822590142402563

  kendisinin konuştuğu son programı izlemedim. sadece sözlükte paylaşılan videoyu gördüm ama kendisi konuşurken serdar ali çelikler denilen kişi kendisini gram kadar sallamıyor, hatta uğur konuşurken sadece telefonuna bakıyor ve telefonuna bakarken "uğur konuşsun ben sonra yorum yaparım, kendisini sallamıyorum" gibi bir el hareketi yapıyor.

  bu arada uğur karakullukçu'nun bu çıkışına rağmen hala ne kadar baskı altında olduğunun bilinciyle konuşmasına devam etmesi de dikkatlerden kaçmıyor. hâl, harekat ve tavırları bunu yansıtıyor. a spor'da iken işine ve kariyerine mâl olan her şey çok güzel olacak paylaşımını bile yapabilen adam galatasaray aleyhine hakem hatalarını dile getirirken yanındaki ve özellikle başındaki baskın isimlerden dolayı eğilip bükülüyor. bu alemde koç grubunun istemediği bir şeyi değil televizyonlarda youtube kanallarında bile söylerken 2 kere düşüneceksini ispatlıyor adeta uğur'un hareketleri.
 • 2235
  katıldığı programı normalde izlemem. kanalını bile bilmezdim, dün biraz bulup bakmak istedim. programın sonlarına doğru açmıştım ve kısa bir süre sonra uğur karakullukçu söz aldı.

  galatasaray aleyhine yapılan hataları dile getirmek istedi. ancak bunu ifade ederken çok tedirgin ve çekingendi. üstüne de yanında ismini bilmediğim programın sunucusu ve serdar ali isimli galatasaray düşmanları da kendisini itibarsızlaştırma çabasına girdi.

  olayın perde arkası nedir bilmiyorum ancak o an öyle bir izlenim bıraktı ki sanki uğur kardeşimiz serdar ali veya onun güç aldığı birileri sayesinde ekranlarda.

  a spor'da sık sık ekranlarda iken çok daha özgüvenli konuşuyordu. iktidarı karşısına alarak attığı bir tweet ile ayrılmak zorunda kaldı. sanırım şu an ekrana çıkmasına vesile olanlar var ve bunu son şansı gibi görüyor.

  böyle değilse bile ki umarım değildir programda kendisi ve yanındaki saygısızların bende bıraktığı izlenim o oldu.

  serdar ali denen vatandaşın 1 hafta önce zumbacı diye 1 saat hakem konuştuğunu burada yazılanlardan öğrendim. kendisi fanatik fenerli haliyle gs aleyhine algı yaparken bir şey yok. yanındaki fanatik galatasaraylı da tuttuğu takım aleyhine yapılan hakem hatasını ucundan kıyısından dile getirince yüzü düşüyor.

  haber global isimli dandik kanalda program yapsa ne olur yapmasa ne olur. serdar ali denen heriften ve piyasadaki bir çok yorumcudan çok daha fazla futbol bilgisi olduğu ve bir o kadar da objektif ve kaliteli yorumladığı ortadayken böyle tiplerden çekinmesine gerek yok. ben artık kendisini eleştirmeyeceğim.
 • 2236
  https://twitter.com/...822590142402563?s=19

  şu videoyu izledikten sonra kendisi adına sadece üzüldüğüm yorumcu. genç bir arkadaşımız, bizden biriydi, özellikle galatasaraylılar tarafından merakla dinlenirdi; bir de şu videoki haline bakıyorum, yanındaki adamların bile umrunda değil.

  kendi youtube kanalın var, ciddi de bir kitlen var. tek başına olmak zorunda değilsin. emre özcan, ılgaz çınar, erman yaşar gibi insanlarla da çok güzel yayınlar yapabilirsin ve yapıyorsun da. bence sana yeter de artar bile. tekrar özüne, yurduna dön. ciddi söylüyorum şu videoda o kadar eğreti duruyorsun ki anlatamam. nacizane bir tavsiyemdir.
 • 2237
  fenerbahçenin artık elle tutulur hiç bir şeyi kalmamışken objektifliği bir kenara bırakan yorumcu. hoş objektifliğinden de ödün vermemiş oldu o programda. kırmızı kart ve penaltımız h.içi yapılan tüm algılarla yenildi. haftanın en önemli maçı o programda son 10 dk konuşuldu orada da uğur karakullukçu olan bitenden bahsetti hepsi bu.
  asıl cesaret fenerbahçe seri yaptığı dönem ittirildiğinde konuşmaktır. hocamızın da dediği gibi yaşamak cesurların hakkı ama gemi karaya yanaştıktan sonraki cesaret, cesaret değil olsa olsa sıvacılıktır.