• 1715
  kendisine olan hazımsızlık mı antipati mi adını koyamadığım bir rahatsızlık nedeniyle demet akalın dahi savunabilecek sözlük yazarlarını ortaya çıkaran kişi.

  ılgaz çınar yazdığı cümleleri birebir televizyonda söylese alkış yağmuruna tutulacakken uğur demet akalın'ın futbol görüşlerine saygı duymamakla suçlanıyor. evet demet akalın.

  demet akalın adana demirspor'u herhangi bir sportif derecesi olmamasına karşın 22'inci takım olarak (yazı ile yirmi iki) süper lig'e istiyor ve uğur herkes kendi işini yapsın deyince demet akalın'ın görüşüne saygısızlık etmiş oluyor. kocası part time futbolcu imiş, o sebeple kafasına göre lige takım ilave ettirmek isteyebilir ve bunu bir spor yazarı eleştiremiyor. peki.

  bir tanım da galatasaray sözlük için yazayım: benim gibi belhanda düşmanını bu belhanda neferinin fan boyu gibi konumlayan yer.
 • 1716
  kendisi spor meslek yüksek okulu mezunu mu? peki gazetecilik mi okudu? bari radyo televizyon sinema okusaydı. profesyonel sporuculuk kariyeri var mı? kardeşim sen bunların hiçbiri yokken muhtemelen ilgilendiğin, hoşuna giden bir alanda uğraş vererek şimdiki konumuna geldin. ilk blog tutmaya başlığında birisi de sana gelip, "sen git mühendislik yap." deseydi hoş olur muydu? diyeceğim de anlamazsın, boşver takıl sen kafana göre. neyse, en azından demet akalın'a atarlanmışın.