• 1697
  "galatasaray, donk'a 1 yıllık sözleşme ve 1 milyon euro önermiş, donk bu teklifi kabul etmemiş." sözlerinin sahibi.

  ali naci küçük de ki kendisi yönetime yakındır, donk'la 800 bin euro'dan anlaşıldığını söyledi.

  eskiden bu adamın verdiği transfer istihbaratları doğru çıkardı, daha transfer sezonu başlamadan 2'de 0 ile gidiyor.

  1- mert hakan 2- donk
 • 1698
  bu arkadaş için iki ihtimali var.
  birincisi galatasarayın rakipleri bu arkadaşa yanlış bilgi veriyorlar. mert hakan kesin galatasarayda haberini verdirip, mert hakanın bizim maçta ekstra mücadele etmesini sağlamaları veya donk 1 milyonu kabul etmemiş deyip dün akşamki maçtan önce galatasaray taraftarının donk'a sövmesi gibi.
  ikinci ihtimal galatasaray kulübü ve taraftarı tarafından dışlanan bir yorumcunun galatasarayda intikam almak için yanlış transfer bilgileri vermesi, rakip takım yorumcularının bile hakem galatasarayı katletti dedikleri haftalarda hakemleri haklı bulması.
  bu arkadaş için üçüncü bir ihtimal pek mümkün gözükmüyor.
 • 1701
  elde ettiği bilgilerin doğruluğu tartışmaya açık olduğu gözlenen spor yorumcusu.

  kendisiyle ilgili yorumumu dün yapmıştım ki (bkz: http://gss.gs/2925219 ) yönetime yakınlığıyla bilinen ali naci küçük yıllık 800k avroyu kabul ettiğini belirtti.

  yani ligin son 4 haftası kalmışken ve tek hedefi şampiyonlar ligine gitmek olan takımın kaptanıyla ilgili teyide muhtaç haber yapıp ardından inşallahlı maşallahlı tweet atıyorsan beğenmediğin sözlükteki taraftarlar da senden alt dudak değil haberlerini doğrulamanı ister başka bişey değil.
 • 1702
  https://twitter.com/...269176330567683?s=20

  --- alıntı ---

  donk'la ilgili dün paylaştığım 1m€ haberi yıllardır çok güvendiğim ve beni hiç yanıltmayan bir kaynaktan, güvenmesem zaten paylaşmam ama umarım donk bugün söylendiği gibi 800 bin euro'yu kabul etmiştir. öyle benim haberim diye egom yok, inşallah 800 bin doğrudur. kap'ta bakarız.

  --- alıntı ---

  ryan donk ile ilgili haberin doğruluğu ne derece bilemiyorum ama mert hakan yandaş ile yaptığı haber doğru olduğu aşikar. kulüp kendisiyle ilgili ön protokol yaptığını bunun üzerinden dava açılacağı konuşuluyordu. mhy daha fazla para veren tarafa döndüğü için transferin gerçekleşmediği hepimizin bildiği gerçek.
 • 1703
  kendisinin, donk'un sözleşme yenileme durumuyla ilgili yaptığı haber doğru mudur bilinmez. ancak ali naci'nin "donk 800 bin euro civarında maaş alacak, bonuslarla yaklaşık 1 milyon euro olacak" ifadesi de belirsizlik içeriyor. ne kadarlık bir sapma veya yaklaşık tutardan bahsediyoruz burada? sanırım karakullukçu'nun da belirttiği gibi kap duyurusunda görmek gerekecek.
 • 1704
  yorumcu olarak başladığı kariyerine, popüleritesine aldanıp ve herhalde kontrolünü kaybedip duyumcu olarak devam etmek istiyor. medya tarafındaki olumsuz tecrübesi ve yönetimini doğru yapamadığı kariyerinde bir şeyler yapmak için çabalıyor.

  uğur'cum, alp'ten çok koptuğunun farkında mısın ? seni bu piyasada parlatan insanlardan bence fazla uzaklaşma.
 • 1705
  piyasadaki en objektif yorumcu. senim benim gibi galatasaylı olmasına rağmen duygusal değil mantık çerçevesinde yaklaşıyor. dünya futbolunu da takip ediyor, futbol oyun bilgisi yüksek, kahvehane müdavimi kılıklı uslublu eski futbolcu hakem idareci yorumcusu değil. tırnaklarıyla gelmiş bu noktaya. kendini dinleten bir tarzı var, ses tonu sıralı cümleleri filan.

  ben kendisini çok beğeniyorum bir değer olarak görüyorum. ufak tefek şeylerden sürekli bu adamı linç etme hevesi var ilginç. üstelik bu sözlükte zamanında yazmasına rağmen.

  buraları okumayı devam ediyorsan aynen devam dostum, tarzını beğenen hatta şu an genç ekolden en iyi futbol yorumcusu seni gören binlerce renktaşın var. saygılar selamlar.
 • 1706
  türkiye mantığın, objektifliğin işlediği bir ülke değil. uğur da zaten sadece bu iki ilkeyle hareket eden biri değil. popülerlik peşinde koştuğunun da hepimiz farkındayız.

  öte yandan mhy ve donk haberlerindeki çuvallamaları galatasaray'a zarar vermeye çalışan kişilere güzelce alet olduğunu gösteriyor. tahminim, uğur objektif olacağım, her kulüpten arkadaşım, dostum olacak, popüler olacağım, takım kaşmayacağım diyerek herkesle iyi geçiniyor; bunun sayesinde de herkesin ulaşamadığı haberlere (!) ulaştığını zannediyor.

  ancak son aylarda yanıldığı haberler hep de galatasaray'a ciddi anlamda zarar verecek haberler oluyor. eğer çıktığın her mecrada mhy ve galatasaray %100 anlaştı diye bas bas bağırırsan haberin tam tersi çıktığında da kıvırmayacaksın. sayesinde mhy ve emre kılınç sivas deplasmanında* sahada basmadık yer bırakmadılar. biz maç satmıyoruz mesajlarını gayet iyi verdiler. e noldu? o maçtan beri galatasaray galibiyet alamıyor.

  yine aynı şekilde donk haberleri. diyelim ki yalan yanlış aldın bir haber. galatasaraylı uğur alanya maçının* sonunu bekleyemedi mi?

  fazla iyi niyetli (!) herkesin popisi uğur. bu yollardan vaz geçse de yeniden saygı duymaya başlasak keşke.