• 1610
  tarafatar: abi ahmet ercanlar ile programa çıkma. galatasaraylılara terörist diyor.

  uğur karakullukçu: mertens ne yazdı be.

  sabahın 5 inde oynanan kriket maçı için bile canlı canlı twit atacak kadar aktif bir twitter kullanıcı olduğu halde ahmet ercanlar hakkındaki twitleri pas geçmiştir. demek ki evren göz kadar galatasaray'lı değil.
 • 1611
  mertens mesajının altına ahmet ercanlar'ın bundan sonra programda olmayacağını ima eden bir paylaşım yapıp sonra mertens'le birlikte toptan silen yorumcu.

  belli ki bir gelişme var ama paylaşma denmiş. caps alamadım.

  edit: bir arkadaş sormuş, hatırladığım kadarıyla kontra'yı izlemeyeceğini söyleyen takipçisine, "belki zevkle izlersin aceleme etme" gibi bir cevap yazmıştı. kelimeleri hatırlamıyorum tam ama bunun gibi bir şeydi.
 • 1612
  kendisine bayılmıyorum ama neden bu kadar yüklenildiğini anlamıyorum. yorumlarını beğendiklerimizi takip eder, beğenmediklerimizi etmeyiz.

  açıkçası benim emre özcan dışında beğendiğim kimse kalmadı. onun dışında bir de erman toroğlu ve hıncal uluç un nostaljik programı kale arkası‘ni takip etmeye başladım, o da eğlence adına. iki komik karakter.

  neyse...

  sözün özü kayda değer pek kimse kalmadı futbol yorumlayan. kimse teknik, taktik ve analiz anlamında saha içini konuşmuyor. zamanında güzel konuşup popüler olan bağzıları* da “nasıl olsa dinliyorlar” diyerek atıp tutarak konuşuyor. karakullukçu en azından kendi youtube kanalında güzel işler yapıyor. aşırı takip etmiyorum ama saygı duyuyorum.

  ancak kendisinden neden amansız bir galatasaray korumacılığı bekleniyor, onu anlayamıyorum. ne farkı kalır bağzılarından* deli gibi galatasaray savunsa.

  şahsen ben deliyle deli olmadan cevap vermeyi beceremediği için “bağzılarına” cevap vermediğini düşünüyorum. kendisinden beklenen “galatasaray savunuculuğu” ile ilgili son entry bu olur umarım. sürekli böyle gündeme gelmesi popülerite katsa da ayarlarıyla oynar insanın. tabi herkes için iyi bir temenni bu. yanlış anlaşılmasın. sonuçta özgür bir platformdayız ve mutluyuz*

  edit: program adı düzenlemesi