• 1436
  a spor'dan kovulmuş sanırım. (bkz: her şey çok güzel olacak)

  --- alıntı ---

  istanbul büyükşehir belediye (ibb) başkanlığı seçimlerinin iptali sonrası "her şey çok güzel olacak" paylaşımında bulunan uğur karakullukçu'nun a spor'daki işine son verildiği iddia edildi.

  31 mart'ta istanbul büyükşehir belediye (ibb) başkanlığı seçimini kazanan, ancak daha sonra yüksek seçim kurulu (ysk) kararıyla mazbatası geri alınan ekrem imamoğlu, 6 mayıs gecesi konuya dair açıklamasında "artık konuşma vakti. sanatçı da konuşacak, iş insanı da konuşacak" ifadesini kullandı.

  imamoğlu'nun çağrısının ardından, aralarında sanatçıların da bulunduğu çok sayıda ünlü isim "her şey çok güzel olacak" paylaşımında bulundu.
  bunların arasında a spor yorumcusu ve sabah gazetesi spor servisi dış haberler sorumlusu uğur karakullukçu da vardı.

  karakullukçu, başrollerinde cem yılmaz ve mazhar alanson'un bulunduğu "her şey çok güzel olacak" filminden bir kareyi twitter hesabında paylaştı ve "hayırlı sahurlar" dedi.

  a spor ekranlarında hemen her gün spor yorumculuğu yapan karakullukçu'nun söz konusu paylaşımın ardından ekranlardan uzak kalması dikkat çekti.

  bugün birgün'de yer alan haberde, karakullukçu'nun işine son verildiği iddiası aktarıldı.

  konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

  (sputnik)

  https://tr.sputniknews.com/...paign=URL_shortening

  --- alıntı ---
 • 1437
  http://haber.sol.org.tr/...an-kovuldu-mu-263383

  --- alıntı ---

  a spor yorumcusu ve sabah gazetesi spor servisi dış haberler sorumlusu uğur karakullukçu, istanbul seçimlerinin iptali sonrası ekrem imamoğlu'na destek vererek "her şey çok güzel olacak" paylaşımında bulunmuştu.

  bu paylaşıma kadar neredeyse her gün a spor ekranlarına çıkan karakullukçu, paylaşım sonrası ise ekranlardan uzak kaldı.

  a spor ve sabah'ın karakullukçu'nun görevine son verdiği öne sürüldü.

  sosyal medyada konuya ilişkin çok sayıda paylaşım yapıldı.

  --- alıntı ---
 • 1439
  günlerdir galatasaray sözlük'te konuşulan kovulduğu iddiası çeşitli kaynaklarda haber yapılmış.

  https://www.birgun.net/...-iddia-ediliyor.html

  --- alıntı ---

  a spor yorumcusu ve sabah gazetesi spor servisi dış haberler sorumlusu uğur karakullukçu, istanbul seçimlerinin iptali sonrası ekrem imamoğlu’na destek vererek “her şey çok güzel olacak” paylaşımında bulunmuştu.

  a spor ekranlarına hemen her gün spor yorumculuğu yapan karakullukçu, paylaşım sonrasıda ekranlardan uzak kaldı.

  a spor ve sabah’ın karakullukçu’nun görevine son verdiği iddia ediliyor. konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

  --- alıntı ---
 • 1442
  bana göre aktif yorumcular arasında ilk 5'e girer. başına gelen bu talihsiz olaya da şaşırmıyorum. çalıştığı kurumdan her şey beklenir. lakin tam tersi bir durum olsaydı ne olurdu düşünmek gerek. mesela uğur karakullukçu halk tv'de yorumcu olarak çalışsın. seçim döneminde binali yıldırım destekli bir tweet atmış olsun. akabinde de "dinlendirilsin" ya da "kovulsun". ertesi gün yandaş medya kanalları tarafından halk tv eleştirilir, "demokrasi düşmanları", "faşist halk tv" vb. tarzında haberler yapılırdı.

  uğur karakullukçu umarım tez zamanda bağımsız bir kurumda yeni iş hayatına merhaba der.