• 1425
  başına her ne geldiyse açıkça bilgilendirmesi gereken kişi. bu kadar millet "nerede bu adam" diye soruyor birader. ota boka tweet atıyorsun. yaz 2-3 cümle de ne olmuş insanlar öğrensin.

  olan olmuş, paylaştığın video hala duruyor zaten. dönüş yok belli ki. en azından şöyle şöyle oldu de de komplo teorileri üretmekten vazgeçsin insanlar. seni soran da iyiliğinden soruyor korkma. kovuldum dediğin an efsane olacaksın.

  edit: izindeyim demiş. e ne gizem yapıyorsunuz oğlum. adam izinde. video duruyor ve kovulmamış. daha neyi merak ediyoruz.
 • 1426
  muhtemelen sezon sonu a spor'la sözleşmesi bitecek yorumcu. en fazla sözleşme sonuna kadar programa çıkarmazlar. o da önümüzdeki sezon etrafını primatlarla çevirmeyecek adam gibi futbol konuşabileceği bir kanala geçer. üç büyüklerden başka maç izlemeyip* sabah akşam komplo teorisi peşinde koşan amigoların yanında daha fazla vakit geçirmeyecek olması güzel.*
 • 1428
  uğur akıllı adamdır, kendisiyle bizim şirkete ziyarete geldiğinde tanışma fırsatım olmuştu, hatta kurumsal iletişim yöneticimizin kıyağıyla, bir odada 4 kişi muhabbet etmiştik. gayet sempatik, cana yakın birisi. bir akşam yemeğinde oturup keyifle günü geçirebilirsiniz. gördüğüm kadarıyla da kafası gayet çalışan, zeki bir adam.

  böyle bir insanın, atacağı bir tweetin sonuçlarını bilemeyecek düzeyde olduğunu zannetmiyorum. zaten turkcell tv+ yayınlanan kırmızı çizgi programından ayrılması ve şimdi bu tweeti görünce, kendisi zaten kendi yolunu çizmeye karar vermiş diye düşünüyorum. fakat sıkıntı bundan sonrası, ülkemizde medya kuruluşlarının başındakilere bakınca 2 kişiden birinin kanallarına girmen gerekiyor. bunların dışında gs tv var, fakat kendisinin şu aşamada burayı düşüneceğini zannetmiyorum. çünkü zaman zaman çok net ve sert eleştirileri gs yönetimine yapabiliyor.

  ben kendisinin mentörü olan, aynı dertten muzdarip ve son çare olarak bein sports'a sığınan mehmet demirkol'un izinden gidebileceğini düşünüyorum. fakat bir şekilde savrulup kaybolmasını da istemem.
 • 1430
  gururlu ve duruşu net bir spor medyası yüzüdür. çalıştığı lağım çukuru kadar bile değeri olmayan o pis ortama daha fazla dayanmama yolunu seçmiş belli ki. adını unuttuğum o sevimli papaz saçlı sarışın kız gibi o pis kanaldan çıkıp sosyal medya bazlı bir iş yapması muhtemeldir. takipteyiz, destekteyiz.
 • 1432
  şundan bundan hayali kahraman çıkarma huyumuzu bırakmamız lazım. uğur şimdiye kadar a spor'un tarafını, ne olduğunu bilmiyor muydu? şimdi mi aklına geldi? herkes biliyor ki malum partinin suyu çoktan ısındı. bu malum parti işsiz milyonları görmezden geldiği gibi tamamen umarsız bir tavır takınmaktan kesinlikle geri kalmıyorlar. birçok konuda batırdılar ülkeyi. bu gün kelimenin tam anlamıyla devletin tüm kaynaklarına hükmetlerine rağmen ne işsizlik, ne de enflasyon için herhangi bir adım atılmıyor. belki seçim sonrası sattıkları devlet kurumlarını geri alıp istihdama yüklenseler, devletçi ekonomiye geçiş yapsalar bir şansları vardı; ama onu da es geçtiler. haliyle halk nezdinde artık bir usanma hali mevcut. bu gün mesela takip edenler bilir sağlık atamalarını bile mülakata bağlayıp yandaşlarına peşkeş çekmek için milyonların tepkisini umursamadan bir mülakata geçiş yaptılar. allah inşaallah kahredecektir tez zamanda.
  neyse totalde uğur gibiler hatta yavaştan sanatçılar dahi taraf değiştirecektir, siz merak etmeyin. halkça onun bunun silahşörlüğünü değil de açlıktan kokan nefesimizin sesini duyarsak o zaman her şey rayına oturacak.
 • 1433
  uğur karakullukçu önümüzdeki sezon, gökmen özdenak yerine beyaz futbol programına transfer olmalı bence.

  yaşı itibari ile biraz genç kalır ama, gökmen özdenak'tan daha mantıklı cümleler kuracağı, kendini daha iyi ifade edeceği de aşikar. gökmen abi'de oturup oturup, iki anadın mı patlatıp, evine dönüyor neticede. galatasaray ile ilgili mantıklı cümleler duyarız en azından. hem programın seviyesi de bir çıt yükselir.

  bu arada, beyaz futbol izlenmez görüşünde olanlara da, türkiye'de yaşadığımızı, gündemi de bir kaç futbol yorum* programının belirlediğini hatırlatmak isterim. hele bugünlerde bize karşı yapılan algı operasyonları karşısında, haklarımızı savunacak, aklı başında yorumculara ihtiyacımız olduğu gerçeği su götürmez bir şekilde karşımızda. erman toroğlu ağızlarının payını veriyor ama yetmez.

  sinan engin stayla bitirelim,"ertoooo yap bu transferi". programında galatasaray iyi temsil edilmiyor. fanatik abdülkerim sazı almış eline çalışıyor. uğur yakışır programına.