• 1316
  galatasaray ve diğer türkiye ligi takımlarının sanılanın aksine tekrar tekrar içinde bulunabileceği lig.

  şampiyon takımlar ön elemelerde genelde şampiyonluk yolundan gelen takımlarla oynayacaklar. yani belarus'un falan şampiyonu ile ön eleme oynayacağız şampiyon olduğumuz takdirde. o takımlarda bizim eleyemeyeceğimiz takımlar değil.

  fakat bir şartla. şu an gözüken yapılanmanın tamamlanması ve belki de 2021-2022 sezonunda şampiyonlar ligine gidememenin avantajı kullanarak.

  polyanna'yı dağa kaldırmışlar oh ne güzel hava demiş, bu nasıl optimist bir tavırdır sevgili mhmtsc diye düşünenler için şunu söyleyeyim. şampiyonlar ligi çok acımasız bir lig. bizim gibi takımları fiziksel ve zihinsel olarak çok yoran bir lig. bu ligde bu olumsuzluklarla karşılaşmamak için hazır bir takım olması gerekiyor. biz bu sene tam yapılanma aşamasında bir çok oyuncumuzu ve oyunumuzu daha rahat bir şekilde sisteme monte edebiliriz.

  ayrıca yapılan transferlerle önümüzdeki senelerde yaz kampına 10 eksikle gitmeyeceğimiz çok büyük ihtimal. tabii yine eklenmesi ya da değiştirilmesi gereken mevkiler olur fakat, sağ beksiz, sol beksiz, orta sahahız bir eleme maçına çok büyük ihtimal artık çıkmayız.

  yani demem o ki, biz söylenen, istenen yapılanmayı yaparsak, önümüzdeki senelerde tekrar tekrar katılacağımız, yine eski günlerdeki gibi gruplardan çıkacağımız lig olacak aynı zamanda.