• 122
  lazio* maçı gösterdi ki gedson fernandes'i alsak bu grupta liderliği bile zorlayabilirmişiz. neyse artık olan oldu. 6 ve 8 numara eksikliğine rağmen eldeki malzeme ile bu grupta ilk 2'yi zorlayabiliriz. bu süreçte en büyük gücümüz hiç şüphesiz taraftar olacak. taraftar iç sahada kalan 2 maçta ateşli tribünü yaratıp 12. adam olmalı. iç sahadaki lokomotiv ve marsilya maçlarını da mutlaka kazanmalıyız ki ikinciliği garantilemeye yaklaşalım.
 • 123
  --- alıntı ---

  nefis bir gruba düştük. genç ve potansiyelli takımımız gelişim istiyorsa sarri'li lazio'ya, sampaoli'li marsilya'ya ve sert bir deplasman olan lokomotiv moskova'ya karşı iyi bir mücadele ortaya koymalılar. bizim için çok güzel bir test grubu olacak.

  --- alıntı ---

  kuralar çekildiği gün bunu yazmışım. fikrim hala aynı. liderlik hesabından çok nasıl karakter koyacağımızı merak ediyorum. gelişim ve özgüven kazanmamız açısından da çok güzel bir grup.
 • 124
  bu grupta takımın gelişimini deplasman performansımız ile ölçeceğiz. psv maçı gibi pozisyona girmeden 5 yiyip gelirsek umutlar biraz kırılır. yenilmek önemli değil ama iyi mücadele, dolu rakip tribünlerin önünde tempo olarak rakibe kafa tutmak, ezilmemek, pozisyon bulmak, puan koparmak ya da en azından ezilmeden ve fark yemeden kaybetmek ilerisi için umut aşılar.

  lazio galibiyeti çok önemliydi ve umut aşıladı evet ama, maalesef bir çiçekle bahar gelmez.

  marsilya deplasmanı bunun için iyi bir deneme olacak.
 • 125
  gs-lazio 3 puan
  marsilya-gs sıkıntılı bir deplasman kaybetsek de üzülmeyiz. 0 puan
  lokomotiv-gs rusya soğuğuna rağmen 1 puan almalıyız
  gs-lokomotiv ne olursa olsun evimizde 3 puan almalıyız
  gs-marsilya marsilya ters takım ama yenilmeyiz 1-3 puan
  lazio-gs italya deplasmanı kolay geçmez 0 puan buraya yazdım.

  bu durumda grubu 8-10 puanda bitiriyoruz. lazio-marsilya maçları berabere sonuçlanırsa 1. olmamız mucize değil. ama atıyorum marsilya lazio'yu evinde yener italya'da berabere kalırsa 2 ya da 3'e düşebiliriz.

  ha benim için tek kriter güzel futbol oynayıp deneyim kazanmak. gruptan çıkamasak bile üzülmeyeceğim ama hem ülke puanını hem de bizim puanı (malum 4.torbadayız) toparlasak fena olmaz.