• 1
  beni herhangi bir iznim, talebim ya da isteğim bulunmadan cgn ip havuzuna dahil eden iss. daha önceden kullandığım uzaktan masaüstü servisine erişemiyorum, port açamıyorum, eşşek yükü lag ile uğraşıyorum.

  musteri hizmetlerini biri cumartesi, biri de bugün olmak üzere iki defa aradim. iki gorusmede de "statik ip" almak zorunda olduğum söylendi. ki az önce konuştugum kadın internetin ne olduğundan bihaber.

  daha önceden dinamik ip ile ek ücret ödemeden yapabildiğim şeyleri şimdi yapabilmem için "statik ip" almam gerekiyormus. ücretini sorduğumda 5 lira olduğu söylendi. 2-3 sene önce 1 tl olan statik ip ücreti şu an 5 lira. allah gözünüzü doyursun, ne diyeyim.

  statik ip aliyor olsam nasil bir ip verecekleri mechul. daha önceden tüm sitelerin alayından blacklist yemis bir ip vermişlerdi.

  sorunun temeli statik ip almak zorunda kalmam vesaire değil. aynı ip adresini farklı farklı bir sürü insana cgnat sayesinde satmanız. aynı evi, aynı anda beş kişiye kiraya verdiğinizi düşünün. size bu olumlu geldi mi?

  bu sorunum düzeltilene dek yazabildiğim her yere bu metni yazacagim. gerekirse de turksat kablonet uyeligimi sonlandiracagim. insanların izni olmadan bir havuza dahil etmek, aynı ipyi farklı farklı insanlara satmak, musterileri kandırmaktan başka bir şey değildir.

  eksi sozluk entryim: https://eksisozluk.com/entry/84520339
  donanimhaber konum: https://forum.donanimhaber.com/…136346944 href=/entry/136346944>#136346944