• 2
  16 ağustos 2019'da başlamıştır. yani sözlüğü, sosyal medyayı falan okuyunca bir an şampiyonluk maçı kaybedildi sandım. anlıyorum heyecanınız yüksek, gençliğiniz var* ama unutmayın yolumuz da uzun.

  saçma sapan ilk mağlubiyette sağa sola saldırmaya başlarsanız bu sezon bitmez. sonra başarısızlık gelince kaldıramaz tinerciler ya da dilenciler gibi olursunuz.
 • 3
  biraz daha rahat bakmamız gereken sezondur. bu takımın as 11'ine 4 tane oyuncu daha gelecektir. falcao-nzonzi-feghouli-seri (doğru yerine geçince çok katı verecek, eminim). marcao'nun da teknik ekip kulağını çekip, kendine getirecektir. ilk 5 hafta fikstürümüz epey zor, malatya ve kayseri deplasmanları var. ligimizde 75-80 puanla bile şampiyon olunabiliyor. elbette ipleri baştan sıkı tutup, önceki yıllarda olduğu gibi edilgen bir şampiyonluktan uzak dominant bir performans isteriz ancak gerçekçi olmakta da fayda var. puan kayıpları oldu, olacaktır da.

  benim içim rahat, takımda şu anda bir çok yazarın da söyledigi gibi bek problemi var. yuto en azından defansif olarak idare etmekte. gördüğüm tek sıkıntı sağ bek pozisyonunda. linnes performans arttırırsa onu da çözeriz gibime geliyor. seri'nin gelişiyle mariano'suz oyunda yaratıcı oyuncu eksikliğini hissetmeyiz diye düşünüyorum.
 • 4
  mağlubiyetle başladığımız sezon. aklıma mağlubiyetle başladığımız diğer sezonlar geliyor.

  99-00: antep'e yenilmiştik sami yen'de. sonrası malum.

  2011-12: ibb'ye yenilmiştik 2-0 olimpiyatta. sonrası malum.

  başka da aklıma gelmiyor kaybettiğimiz açılış maçı. fatih hoca zaten yolda buluyor göre göre doğru takımı, doğru oyuncuları. enseyi karartmaya gerek yok.