• 2041
  2019-2020 sezonu 24. hafta karşılaşmalarını acilen ertelemesi gereken kurum.

  ben gol atınca sevinecek taraftar, futbolcu görmek istemiyorum. ben bir dakikalık saygı duruşundan sonra hiçbir şey olmamış gibi futbol oynanmasını istemiyorum.

  ben 33 şehidi olan bir ülkede hayatın normal akışında gitmesini istemiyorum, normal akışında gidiyor oluşundan nefret ediyorum.
 • 2043
  ulke yonetimi tbmm'yi bile toplamaya gerek gormemisken, herhangi bir yas veya olaganustu durum ilan etmemisken, pek tabi taziye mesajlari ve saygi durusuyla olayi gecistirecek kurum. tek adamin agzina bakiyor her sey, o bir sey demeden gozunun gordugunu, kulaginin duydugunu bile soylemeyen konusmayan bir medyamiz, kurumlarimiz, halkimiz var. yarin obur gun facetime falan yapar ise malum zat, goruslerinin ne oldugunu herkes ogrenir, sonra ondan daha cok savunur geri kalan herkes.
 • 2044
  maçları ertelememesi doğru karardır. hepimizin canı yanıyor hepimiz sabahtan beri somurtarak geçiriyoruz günümüzü. düşündükçe delirecek gibi oluyoruz.
  evet büyük acı. ama orada geride kalanlar var. belki de bu maçları izleyebilecek fırsatı olup bu macla kafayı dağıtacak askerler var.
  kaldi ki maalesef bu çocuklar zaten herkes hayatına kaldığı yerden devam edebilsin diye sehit oluyorlar.
  elbette ki saygisizlik etmeyelim. onlara saygı gösterelim ama maalesef hayat devam ediyor.
  hepimiz biliyoruz ki 1 hafta sonra hersey eskisine dönecek zaten.
  bu duruma artık kalıcı çözümler lazim.