• 2285
  euro2020 ye katılma hakkı elde ettiği icin 75 milyon tl prim alacağı söylenen milli takım.
  milli takıma gelecek oyuncuların prim almasına karşıyım. para için değil bayrak icin oraya gitmeliler.
  prim konusunda ise şöyle bir düşüncem var. federasyonun o maç veya turnuva için belirlediği prim rakamı hayır kuruluşlarına bağışlanmalıdır. pazarlığı da futbolcular yapmalıdır yoksa normalin altında para açıklarlar.
  misal bu 75 milyon tl ile birkaç sma hastası çocuğun hayatı kurtulabilir.
  kendimce de şöyle bir çağrı yaptım:
  https://twitter.com/...614723470864384?s=20
 • 2286
  75 milyon lira prim, korkunç ötesi bir haksızlıktır. bunu kendilerine hak görüyorlarsa yazıklar olsun. daha önce de söyledim, milli takıma seçilmenin gururu yetmiyorsa milli takımdan izin isteyebilirler. isterse takım şampiyon olsun, hiç prim almamalılar. kaldı ki, sıfır puan, çok rezil performans var ortada. zaten dünya kadar kazanıyorlar.

  tüm bunlar milli takımı antipatikleştiriyor. takımı halktan uzaklaştırıyor.

  umarım basında gündeme gelir, ama sessizlikle kapatılacaktır yine :(
 • 2287
  --- alıntı ---

  avrupa futbol şampiyonası’na katılan milli takımımız elemeleri geçtiği için o günkü kurla, 75 milyon tl’ye tekabül eden bir prim kazandı. bakın 54 uefa üyesi ülke arasından 24 takım arasına girdik diye 75 milyon tl prim dağıttık.

  bu primi tff mi önerdi, şenol güneş takım için mi istedi orasını bilmiyorum. eğer 75 milyon lira prim alıyorsanız, 75 kuruşluk bedel ödemeye de razı olacaksınız.

  --- alıntı ---

  mehmet arslan

  https://www.hurriyet.com.tr/...deli-olmadi-41837663
 • 2288
  euro 2020'yi kazanmış olsaydı dahi 75 milyon tl prim almaması gereken milli takım.

  eğer konuyu başarıya, başarısızlığa bağlı tutarsak yanılırız. türkiye futbolculara 75 milyon tl bahşiş dağıtabilecek bir ülke değil, öyle bir ekonomik durumu yok. başımıza ne geldiyse bundan geliyor.

  futbol federasyonunu yöneten şahıs milletin sırtına milyar euro'ları bir kambur olarak yüklemiş ve bunun sefasını sürüyor ya, haberi olmayabilir. biz hatırlatalım kendisine, sayelerinde geleceğe dair hiç umudu kalmamış bir nesil var bu ülkede. en azından dalga geçer gibi yüzlerine vurmayın.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!