• 1
  turkcell'le yaptığımız anlaşma sonucunda ortaya çıkan işbirliği modeli.
  15 ocak itibariyle satışa sunulacak. 3 farklı seçenekle çıkacak. sarı, kırmızı ve şampiyon paketleri olacak bunların ismi.
  şampiyon paket kapsamında goller cepte uygulaması var. herhangi bir gol attığımızda bu gol cep telefonumuza anında gelecek. ayrıca kulüple ilgili kadrolara, özel haberlere ve diğer bütün gelişmelere de goller cepte üzerinden ulaşılabilecek.
  attığımız her golde 100 mb internet kazanılacak.
  5 gb lifebox hizmeti bu pakete dahil olacak.
  çalarken dinlet hizmeti olacak ve buradan galatasaray marşları telefonunuz çalarken dinletilecebilecek.
  fizy'nin radyo özelliği bu paketin içerisinde olacak.
  son olarak bip uygulaması üzerinden her yöne 500 dk. arama yapabilme hakkı olacak.
  şampiyon paketin ücreti ise 9 tl olarak belirlenmiş durumda. 2200'a gs9 yazarak 15 ocak 2018 itibariyle satın alınabilecek.
 • 3
  galatasaraydan çok turkcellin imajını kuvvetlendirmek adına yapılan bir şey olarak bakıyorum.
  tabiki reklam amacının bir yüzü zaten budur ama söz konusu turkcell gibi içi durmadan kurcalanan bir kurum olunca haliyle yapılan anlaşmanın adına da insan "bir şey diye" bakıyor.

  buradaki mesele galatasarayın adını oraya karıştırmak, gsmobile'in yansıma şekli en aızndan kafaları bu kadar kurcalamıyordu.
 • 4
  dursun özbek'in söylediğine göre 35 milyon taraftarımızın 1 milyonu bunları kullanırsa deli rakamlar çıkacakmış. kendi beyanı.

  zaten turkcell'in kendi abone sayısı yaklaşık 35 milyon bir kere. bunların %35'i galatasaraylı olsa 11-12 milyon galatasaraylı yapar.

  kurumsal hat olan, akıllı telefon kullanmayan, galatasaraylı olsa bile futbolla alakası olmayan yaşlıları, aynı şekilde kadınları ve erkekleri de düş, nereden baksan yarısı da öyle gitti, kaldı mı sana 5-6 milyon.

  maksimum 5-6 milyonluk potansiyel içerisinden %20'ye yakın başarı ile paket satışı hedefleniyorsa ciddi bir fiyasko olur.

  ha app uygulaması işi olabilir ama oradan gelecek olan para önemli. orada yükleme sayısı çok olur. uygulamayı hemen herkes indirir. ben turkcell kulllanan gs'li olmayan tanıdığımın telefonuna bile indirtirim.

  yalnız o iş de fener'in yandex tıklama işine benzerse fiyasko olur.

  bu sebeple potansiyeli doğru kullanmak lazım.

  şu anda turkcell tarifeleri inanılmaz pahalı, taahhütüm bitiyor ve çok daha iyi fiyatlar aldım diğer operatörlerden. mevcut aboneleri korurken, yeni gelecek olan galatasaraylıları da teşvik etseniz, çok daha yüksek bir katılım sağlanabilir. bir kez de turkcell sürümden kazansın.

  turkcell'le olan sponsorluğu da destekliyorum bu arada. çok büyük ve global bir firma. bunun devamında forma, stat ismi gibi konularda da ilerleyen dönemde anlaşılabilir.

  10 yıllık türk telekom stat anlaşması zannedersem 2021'de bitiyor.

  vodafone'un beşiktaş'a verdiği destek malum, bu sebeple bile vodafone'a soğuk bakıyorum. gsmobile tarifeleri desen fiyasko. zaten neredeyse bitik şu anda o proje de.

  hayırlısı olsun bakalım. ben dursun özbek varken bu projeden çok para gelebileceğini zannetmiyorum ama yine de bakalım detaylar gelsin, daha da detaylı konuşuruz.
 • 5
  muhasebeci taraftar olarak bir hesap yapalım. paket 9 tl ise, bunun %50'si gs'ın olacak dersek, her bir aboneden aylık 4,5 tl kulübe gelecek demektir. ıvır zıvır giderler de düşünürsek kulübün kişi başına aylık 1 dolar kazanacağını öngörebiliriz. 100.000 abone 100.000 dolar olur. dedikleri gibi 1 milyon abone olursa aylık 1 milyon dolar bir girdi olur ki, vay anasına güzel rakam.
 • 6
  yeni nesil yandex vakası. herkes bir lira verse ooo çok paramız olur kafası proje.

  bence öyle bir milyon aboneli rakamlara ulaşılmaz. turkcell gibi kurnaz bir firma da suyunu çıkarmadan kimseye böyle şaşalı paralar vermez. yani benim ne bu projeden ne de misli.com projesinden umudum yok. zaman kaybı olarak görüyor başka projelere yönlenmemizin daha selametli bir karar olacağını düşünüyorum.

  harbi bir ara riva vardı, ne oldu o iş dursun başkan! turkcell vodofone suni gündemlerle kamuoyunu meşgul edip, seçimlere kadar zaman kazanmayı bırak. biz riva'nın peşindeyiz senden gelecek 100 mb internete kalmadık!
 • 10
  hükümet ister galatasaray yapar düzeninin devamı anlaşma. hükümet imaj düzetlmesi için yine galatasrayı kullanıyor. standart oldu artık bu peşkeşler. üye olundukça para kazanılacak anlaşmada gelir turkcell'in oluyor. önden bir ödeme yok birşey yok. ensar vakfı sevdalısı şirkete peşkeşde çekildik bir o kalmıştı.
 • 13
  binlerce satır açıklamadan galatasaray'ın kazanacağı meblağ üzerine tek kelime bulamadığım anlaşma. dursun özbek'in kulüp yararına bir şey yapmasını zaten beklemiyorum ama hiç gelir olmadan turkcell'i parlatmaktan başka amacı yok bu işin. taraftar her golde 100 mb internet alacakmış, yesinler sizin cömertliğinizi.

  ensar sapkını sponsoruyla mekteb-i sultani'den çıkma kulübü bir araya getirip hiçbir maddi getiri elde etmemek ancak dursun özbek gibi bir çapsızın işi olabilirdi. nitekim onu da başardı. pilot olmamak için bu entry burda biter.
 • 14
  her şeyi geçtim, paketler inanılmaz boş. tek bilek tek yürek'te bile en azından bir galatasaray aksesuarı sahibi oluyordunuz desteğiniz karşılığında.

  fizy'den radyo dinlemek nedir? fizy'nin normal üyeliği bile değil bak. dünyada 9 kişinin kullandığı bip'ten konuşma hakkı versen ne, vermesen ne? kullanıcı olarak bana hiçbir faydası olmayacak şeyler bunlar. şu haliyle gerçekten de tam bir "herkes 5 lira verse ohooo" girişimi bu. turkcell'e falan gerek yoktu ki bunun için, kendiniz de yapıyordunuz zaten? turkcell'lik bir şey yok yani bu paketlerde.

  karşılaştırma olsun diye, vodafone'un beşiktaş destek paketleri aşağıda:

  http://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/nedir.html