• 1366
  yıllar önce sosyal medya yokken teknik direktörlerin, futbolcuların laflarını çarptırır haber yaparlardı. * şimdi aynısı sosyal medya sayesinde kendilerinin başına geldi.

  x yorumcu tv'de bir yorumda bulunur. sonra sosyal medyada fanatik tayfa kendine göre yorumu çevirir, x yorumcu da ben öyle bir şey demedim diye yırtınır.

  (bkz: karma)
 • 1367
  3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı sonrası arda turan yüzde 85’iniz futboldan anlamıyorsunuz demişti. a sporda 4 mart fenerbahçe antalyaspor maçındaki pelkas - veysel pozisyonunda hakem pelkas’a sarı kartı niye verdi tartışıyorlar. reha kapsal, gürcan bilgiç, mehmet yılmaz, ender bilgin ve af buyursun ismini bilmediğim yorumcu yaklaşık 20 dakikadır pozisyonu tartışıyorlar.

  sırf maçı anlatan spiker pelkasın ayağa bastığını eliyle anlatmasını, penaltıyı el var diyerek iptal etti deyince 15 dakika bu pozisyonun neresine sarı verildi diye tartıştılar. en son ismini bilmediğim yorumcu ayağa basmayı yüzüncü tekrarda fark etti herhalde, ayağa basmaya verdi deyince bu sefer önce veysel dizini çıkarıyor sonra pelkas mecburiyetten ayağa basıyor dediler. onlara göre pozisyon net penaltı.

  son bombayı gürcan bilgiç patlattı. ona göre bu penaltının verilmemesi abdurrahim albayrak’ın isyanıymış. bu arada antalyanın iki penaltısı verilmemiş, maçın sonlarına doğru sosa’nın orgill’e yaptığı kırmızı kartlık hareket atlanmış.
  arda haklı ama bilerek mi anlamıyorlar yoksa gerçekten mi anlamıyorlar o konuda şüpheliyim.
 • 1368
  büyük iq problemli insanların oluşturduğu topluluk. bir iki istisna dışında alayı süzme bunların. kimse beni gürcan bilgiç'in, fatih doğan'ın, serkan korkmaz'ın vs zeki insanlar olduğuna inandıramaz.

  benim sıradan bir izleyici olarak 4 mart 2021 fenerbahçe antalyaspor maçında iptal edilen penaltının ilk tekrarında anladığım olayı 20 25 yıllık gazetecilerin anlayamama sebebi budur. hakem eliyle ayağa basma işareti yaptığı için pozisyonun el yüzünden iptal edildiği tartışılıyor şaka gibi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!