• 1
  artık çok çok rahatsız edici düzeydedir ve bu konuda galatasaray’ın bence bir tavır göstermesi gerekmektedir.
  beşiktaş’ın son olarak fenerbahçe ile yarıda kalan maçına çıkmama kararı almasından sonra bence bizim de bir tepki vermemiz gerekmektedir.
  elbette beşiktaş’ı veya fenerbahçe’yi bu konuda haklı bulmuyorum.ama bence galatasaray yönetimi şöyle bir açıklama yapsa işin boyutları çok ciddi değişir. mesela ; bu olayda beşiktaş’ı ya da fenerbahçe’yi haklı bulmadığımızı ama bu sorunun sözde çözülüş şekline itirazlarımızın olduğunu ve siyasetin futbola bu denli bulaşmasından rahatsız olduğumuzu açıklayabiliriz.
  arkadaşlar gülüp eğleniyoruz ama bu duruma bir yerde hayır demeliyiz. burada beşiktaş ile dalga geçmek yerine bence yanında olup destek vermeliyiz. bunu yaparken dediğim gibi beşiktaş’ın haklılığı ile ilgimizin olmadığını belirtmeliyiz de.
  yarın bir gün gerçekten çok haklı olduğumuz bir olayın içinde kendimizi bulup sadece ülkenin içinde bulunduğu durum ile ilgili olarak yine siyaset sayesinde bu kez biz ciddi mağduriyet yaşayabiliriz. bunun sonu yok.
  üç büyükler dört büyükler hatta takımlar kendi aralarında sorunlar yaşayabilirler ama bunu bir şekilde siyasetten bağımsız çözmelidirler. bizim bu safta yerimizi almamız gereklidir bence.
  tekrar söylüyorum bu durumun haklılık haksızlıkla bir alakası yok. bu durum bu sorunun çözüm şekli ile ilgili. bu çok ciddi ve sonu ön görülemeyecek bir problem.