• 320
  onur, gurur, haysiyet, şeref, namus gibi kavramları çoktan toprağa gömdükleri çok bariz. galatasaray dayak yerken çıkmayan kartlar ilk fırsatta bize çıkıyor.

  hepinizin bu meslekten kazandığı paralar haram. hepiniz bir gün hesap vereceksiniz. hasan doğan'ın eskiden temizlediği hakemler gibi siz de bir gün temizlenip yok edileceksiniz futboldan.

  fırat, hüseyin, halis, palabıyıkların ali, barış, mete ve son olarak arda kardeşler*

  hepinizden nefret ediyoruz, hepinizin sokaklara düşüp 1 liraya muhtaç olduğunuz, görevi kötüye kullanmaktan yargılandığınız günleri görmeyi dilerim.
 • 321
  diğer rakiplerden farkımız olarak; takımımızı eleştirelim, zaten en ağır şekilde bunu yapan galatasaray taraftarı olmalıdır, eleştirmeliyiz.

  ancak bu akşam ki ve bundan önceki maçlarla birlikte gözardı edemeyeceğimiz bir gerçekte de bu satılık köpekler.

  bu adiler; 16 faul yapan ve sayısız itiraz eden, futbol oyununa aykırı bir çok kuralı ihlal eden bir takıma sadece 1 sarı kart ile maçı tamamlatmıştır. sağ bekleri en az 4 kere taç atışını çok ileriden kullanmaya çalışmış ve her defasında uyarı almıştır. ömer bayram'a dirsek atıp kendisini yere bırakmış ve kırmızı kart görmemiştir. guilherme'nin ömer bayram'a faul yaptığı 2 pozisyonun birinde ömer sarı kart görmüştür, diğerinde de tehlikeli noktadan aleyhimize serbest vuruş çalınmıştır.

  belki 5-6 dakika uzayacak maç beraberlik golünden sonra ne hikmetse sadece 3 dakika uzatılmıştır. (ilk yarının sonunda uzatma da oynatılmadı.)

  ve komik olacak belki ama bu şekilde itiraz edip işi maç tekrarına götürmek isteyen rakipler için bunu yazıyorum;

  oyuncu değişikliği sırasında guilherme sahadan kendisine en yakın noktadan çıkması gerekirken, yavaş yavaş ağır adımlarla eski usül oyundan çıkmıştır. kural hatası vardır maç tekrarlanmalı.

  velhasılkelam; bu şerefsizlerle lig falan oynanmaz önümüzdeki maçlarda ya da derbilerde büyük olaylar ve skandal hakem yönetimleri göreceğimiz o kadar belli ki..

  bile bile lades olmaya ramak kaldı. yönetimimiz de sussun aman sakın ola masaya yumruğunu vurmasın. böyle kuzu kuzu puanlar bırakalım. kendimizi eleştirelim. teknik ekibimizi dar ağacına götürelim.

  kendi içimizde çözünelim ki düşmanlarımıza sadece son darbeyi vurmak kalsın.

  bu akşam sözlükten pilot olmamak adına daha fazla yazmak istemiyorum.
 • 322
  art niyetli olup olmadıklarını bilemem ama çok kötü yönetiyorlar. pozisyon okuma yeteneği yok çoğunda. kim avantajlı, kim topla oynamak istiyor anlamıyorlar. ikili mücadeleye rastgele karar veriyorlar sanki.
  o kadar bariz ki bazı pozisyonlarda.
  faul bize yapılmış. adam gidiyor veriyor rakibe. hiç utanmiyor bir de sarı kart çıkartıyor.
 • 323
  tamamı galatasaray düşmanıdır. maçı "ben tarafsız yöneteceğim 2 takım içinde gördüğümü çalacağım" diyen hakemede hakemliği bıraktırıyorlar. işin daha da kötü tarafı bunu gören galatasaray taraftarı çok az. bu yüzden 30 milyon taraftara verecek bir hesabı olmadığını düşünüp gönül rahatlığıyla galatasarayı katledebiliyorlar.
 • 324
  isim isim kim olduğu fark etmiyor bu sezon.
  iç sahada, dış sahada galatasaray'ın aleyhine ne varsa yapıyorlar.
  sezon öncesi bülent yıldırım ve serkan çınar'ın infaz edilmesinden sonra, galatasaray lehine hata yapmamak için hepsi korkak maç yönetiyor, hepsinin kafasında tilkiler dolaşıyor.
  bu sezon, bu hakemlerle lig bitmez.